TurboFSI – Audi Türkiye Klübü


TurboFSI.netAudi Club Turkey”, isminden de anlaşılacağı üzere Audi tutkunlarını ve sahiplerini biraraya getirmeyi amaçlayan, hem Audi hem de diğer otomobil markaları hakkında en son haberleri ve gelişmeleri yakından takip eden, geniş içeriğiyle portal, kullanıcı etkileşimiyle sosyal platform olma özelliği taşıyan eşsiz bir Türkçe kaynak.

Şayet Audi’ye gönül vermiş bir otomobil meraklısıysanız bu sitede aradığınızdan fazlasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizinle ortak zevkleri paylaşan insanlarla aynı atmosferde diler kendi Audi’nizden bahsedebilir, diler rüyalarınızı süsleyen model hakkında gerek model inceleme bölümü gerekse diğer kullanıcılar vesilesiyle fikir sahibi olabilirsiniz.

Forumlarda; Türkiye’de satışa sunulan ve kullanılan Audi modelleri ile ilgili konu başlıkları oldukça detaylı hazırlanmış. Bununla birlikte 2. el satılık araçların ve hatta oto yedek parçalarının listelendiği bir de ilan bölümü var, yani eğer forumlarda dolaşırken karşınıza “Satılık tts ön tampon” gibi bir başlık çıkarsa sakın şaşırmayın.

Sitede detaylı olarak incelenen Audi modellerinden bazıları:
Audi Q7, Audi A1, Audi A4, Audi A5, Audi A5 Sportback

Modifiye haberleri, anketler, sohbet, eğlence ve etkinlikler gibi konular arasında dolaşırken TurboFSI.net‘in sayfalarından ayrılmak istemeyeceksiniz.

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. forzamad dedi ki:

    wp tabanlı  oldugu çok belli oluyor hemen yani bakınca  biraz daha  degişik olabilirmiş ama güzel bi proje audiyi severim :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir