Turhost Bulut Sunucu kampanyasını kaçırmayın


Bulut Sunucu (Cloud Server) hizmetinin Türkiye’deki öncülerinden Turhost, Microsoft işbirliğiyle harika bir kampanyaya imza atıyor. 25 Kasım 2010 tarihine kadar 12 aylık satın alım taahütü veren herkes Microsoft tarafından sağlanan ekstra 1 NOD’a ücretsiz olarak sahip oluyor, üstelik senelik ödeme gibi bir zorunluluk da yok.

Buna göre kampanya dahilinde satın alacağınız her bulut sunucu için 0.5 GHZ İşlemci, 256 MB RAM, 10 GB Hard Disk ve 100 GB/ay ek trafik sahibi olacaksınız. Yani 1 NOD deyip geçmemek lazım zira her bir NOD bir yerde tek başına kocaman bir sunucu anlamına geliyor (bundan çok daha düşük özelliklere sahip paketlerde web sayfası barındıran kimseler tanıyorum).

Şayet şu sıralar hızlı, Türkiye lokasyonlu ve güçlü bir sunucu almak niyetindeyseniz bu kampanyayı 25 Kasım’dan önce mutlaka inceleyin derim.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Turhost Kurumsal Blog‘unu ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

 1. Ümit ÇEVİK dedi ki:

  Artık Türkiye’de tam anlamıyla kurumsal çalışan, işini ciddiye alan hosting firmaları var. Microsoft ile böyle bir kampanyaya imza atan Turhost’da bana göre bunlardan bir tanesi. Hatta Türkiye’deki hosting hizmetlerinin bu firma ile daha iyi seviyelere ulaştığına ve ulaşmaya devam edeceğine inanıyorum. Başarılar dilerim.

 2. Cihan dedi ki:

  Gerek altyapısı, gerekse kurumsal ve bireysel müşterilerine verdiği, eşit ciddiyet, önem ve değer ile (eşit diyorum çünkü; ciddi kurumsal firmalar ile amatör bireysel müşterilerine aynı kalite destek ve hizmetlerinden dolayı) Turhost’un da hosting firmaları arasında, yaptığı kampayanlar ve yükselttiği kalite alt yapısı ile geleceğin en önemli firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. Yolunuz açık olsun, başarılar sizinle olsun.

 3. Şükrü dedi ki:

  Türkiye’deki en iyi hosting firmasıdır kendileri, bazı forum ve bloglarda negatif fikir beyan edilmiş bazı şikayetlerde hdd yanması gibi durumlarda sorun yaşadık demişler, sunucu barındırması yapan hiç bir firma hdd garantisi vermez yedekleme tamamen müşteriye aittir, host ve bayi host paketlerinde günlük yedekleme yapıyorlar bu konu hakkında sorun yaşamzsınız.
  Bu firma hakkında olumsuz yorum yapanların çoğu merdiven altı, birvarmış bir yokmuş hosting firmalarıdır.
  Hız mükemmel, Teknik destek mükemmel, Fiyat Tuzludur.

  28.04.2014 itibariyle bir çok host firmasında Ioncube 5.4 ile şifrelenmiş dosyları çalıştırmanız mümkün olmuyor, Turhost hariç.
  Piyasadaki bir çok firma Php 5.3 desteği vermz iken, adamlar sisteminizi Php 5.4, Php 5.5 seçilebilir olarak veriyorlar.
  Php sürüm yükseltme işlemi müşterilerimin hosting firmlarına yazdığımız yazı ile hepsinden red cevabı aldık, Turhost hariç.
  Red cevabı veren firmlarıda yazayım isterseniz o firmlara online destek den sorabilrsiniz bu versiyonları destekliyormusunuz diye.
  Natro,Radore,Netdirekt,Sunucupark gibi firmlar php 5.4 desteği vermiyorlar.
  KIsacası Linux altyapılı php destekli kesintisiz bir hizmet istiyorsanız Turhost firmasını öneririm.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir