Türk girişimcilerden ücretsiz blog hizmeti: Lettoblog.com


Lettoblog Türk girişimciler tarafından hayata geçirilen, gelişimini bir süredir yakından takip ettiğim istikrar örneği bir blog servisi. Blogspot.com ve WordPress.com gibi ücretsiz blog hizmeti sağlayan sitelere alternatif olarak düşünülen Lettoblog, henüz çok yeni olmasına rağmen şimdiden onlarca yerli ve yabancı kullanıcının blguna ev sahipliği yapıyor.

Kendi profesyonel blogunuza dakikalar içerisinde ücretsiz olarak oluşturmanızı sağlayan Lettoblog’un benzerlerinden ayrılmasını sağlayan gelişmiş özelliklerini aşağıdaki karşılaştırma tablosundan inceleyebilir, “Neden Lettoblogu’u tercih etmeliyim?” sorusuna cevap bulabilirsiniz:

Ayrıca CSS, XHTML ve Photoshop gibi konularda bilgi sahibiyseniz Lettoblog ekibine katılarak bu güzide oluşumun bir parçası olabilir ve kendinizi tasarım konusunda daha profesyonel bir platformda geliştirme şansı bulabilirsiniz.

Lettoblog ekibiyle hemen iletişim kurmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://tr.lettoblog.com/iletisim/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

12 Yorum

 1. cagdas

  Gerçekten güzel düşünmüşer yakın zamanda isimi önplana gelecektir. Dünyada en yaygın kullanılan wordpress blog sitemini kulanıyorlar başlı başına bu bile harika

 2. Berk

  Aslında iyi bir proje ama wordpressle yapılması düşündürücü. Ayrıca bir Türk projesi olarak kendi dilimizi yansıtmak varken niye yabancı dili sitemizde barındırırız? Ben de bunu anlamıyorum. Böyle bir projeyi yapabilen geliştiriciler varken neden hazır sistem kullanmışlar acaba? İnşallah iyi bir proje olur, diyecek başka bir şey yok.

 3. bcakir

  WordPress’i entegre ederek bir sistem yazmak çok akıllıca. Böyle genç girişimcilerin başarılı olmasını temenni ediyorum. İnşallah başarılı olurlar.

 4. Burak

  Neredeyse hiç değişmemiş;
  ” http://www.elegantthemes.com/demo/?theme=Webly ” ama güzel düşünülmüş ve geleceğini merak ettiğim bi hareket olmuş, umarım en azından tumblr kadar söz sahibi olurlar..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir