Türk Milleti’nin Mehmet Akif Ersoy’a teşekkür etme biçimi


İçim acıdı, belki birey olarak hiç bir suçum yok ama şu videoyu izlerken bu toplumun bir parçası olarak resmen kendimden utandım…

Ve hayata bakın ki; bütün bunlar yer gök İstiklal Marşı dinlerken olup bitiyor…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. Suat dedi ki:

  Evlatlarının başına ne geldiğinden ve neden öldüğünden ziyade, neden bu hallere düştükleri şahsen beni daha çok ilgilendiriyor. Babaları İstiklal marşının yazarı da olsa, verilen ödülü kabul etmemek gibi onurlu bir davranışta sergilese, bu ondan sonraki neslin tamamı ile rahat edeceği anlamına gelmez, gelmemli. Nerden bilebilirizki neden bu hale düştüklerini. Günahı boynuna belki çok daha iyi durumdaydılar da şımardılar. Banane oğlundan kızından. Ben bakarım asıl kişilere. Onların bıraktıklarına saygı duyuluyormu.
  Biz Türk milletiyiz. Böle kısa bir film yaparlar. Arada ısıtıp ısıtıp korlar önümüze. Bakar bakar ağlarız. Geçelim bunları Caner. Her koyun kendi bacağından asılır diyen doğru demiş. Adam olsalarmış da yollarını bulsalarmış. Babaları koca devlete milli marş yazmış, evlatları bi kesere sap olamamış. Yıl ister 1920 olsun, ister 2020. Emin ol bu ülkede aç kalmak, açıkta kalmak çok büyük zanaat.

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Ne olacak senin bu muhalefi tavırların Suat? Bir şeyi de onayla tasdik et be mübarek.

 3. Bora dedi ki:

  Ağla ülkemin ağlanacak insanısın “SUAT” nasıl bir ide ve fikir ile yaklaşıyorsunda her koyun kendi bacağından asılır gibi bir yaklaşımda bulunuyorsun.
  Sana hiç birşey yazmıyor ve demiyorum sadece yorumların haricinde
  sadece araştır bakalım geçmişi seni ilgilendiren belki birşeyler bulursun bacaktan asmak için
  “ama emin ol bulamazsın Mehmet Akif’in torunları, çocukları ve kendisi için yapılan zulme’de bak”
  çok fazla yazmaya gerek yok aslında sadece oku ve öğren derim sana
   

 4. MedCezir dedi ki:

  insan konuşurken konuşacaklarını belki iyi tartıp söyleyemez. ama yazarken yapmayın şunu be kardeşim. internet elinin altında bişeyler yazacaksın söyleyeceksin madem bilgin olsun öyle söyle. aç tarayıcını da yaz araştır bakim neden böyle olmuş olabileceğini süralesindeki kişilerin. hı hı hepsi beceriksiz olduğundan bi baltaya sap olamamışlar haklısın. yazık ya yazık… yer imlerimden siliyorum siteni. gerçi senin için bir anlam ifade etmez ama hakkatten yazık diyorum.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir