Türkel marka konserve yaprak sarması almayın


İlk yediğimden taş (veya toprak, tam kestiremedim) çıktı, “fabrikasyon üretiyorlar, yüzlerce kutu içinden bir tane sarmada çıkabilir” dedim. Sonra ikincisinden de çıktı. Sırf denemek için üçüncüden de bir ısırık aldım ondan da çıkınca iyice midem bulandı.

Ben burdan şu sonucu çıkarıyorum: Bu adamlar ya yaprakları ya da pirinçleri iyice yıkamadan kullanıyorlar. Bir kutu konservenin hemen hemen yarısının içinden pislik çıkar mı ya? Demek ki yeterince temiz koşullarda üretmiyorlar. Ben de bu saatten sonra barbunya konservelerini ne kadar çok sevsem de bir daha Türkel marka konserve almam.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. ahmettatar dedi ki:

  Ahh canım benim ya sen de mi hergün konserve yiyenlerdensin.. Birkaç saat önce Tukaşın barbunya konservesini bitirdim ben de küçüklerinden.. Bizim burda Türkel markası hiç yok, Tukaş, Tamek birde Yurt muydu neydi öyle bir marka var.. Ben Tamek’in Gurme diye serisi var o serinin içindeki biber dolmasının hastasıyım..:)) Caner o değil de fazla nescafe den mi havalar ısındığından beri dondurma çok tüketiyorum ondan mı yoksa sigaradan mı bilmiyorum ama boğazım düğümleniyor 3-4 gündür nefes alamıyorum ya bu aralar nescafenin tadınımı bozdular korsan nescafe mi dağıtmışlar yoksa piyasaya anlamadım ama tadı bir tuhaf yahut ben de yan etkileri çıkmaya başladı sanıyorum var mı sende de öyle tuhaflıklar..??

 2. Atakan dedi ki:

  Bim’de satılıyor ama markasını hatırlamıyorum. Bir kere meraktan alayım dedim, berbattı harbiden.

  • Ali İhsan dedi ki:

   Bimdeki plastik paket içerisinde olanların tadı çok güzel, biz Kodex.Doğa sporları ekibi olarak her dağa çıktığımızda adam başı 2-3 paket alırız. Ya tadı çok kötü açlıktan dağda gidiyor yada tadı harbidfen güzel

 3. Caner Öncel dedi ki:

  @ahmettatar ihmal etme en kısa sürede bir doktora görün bence. Nescafe veya dondurma öyle bir şeye sebep olur mu bilmiyorum, yanlış bir şey de söylemek istemem. Sen mutlaka bir doktora görün.

 4. ahmettatar dedi ki:

  Hani Yalan Dünya dizisinde Bora doktordan korkuyodu ya işte bende de var aynı fobi.. hastahane kokusundan bile hasta olurum aklıma gelince bile bir tuhaf oluyorum o tendürdüyotvari kokudan mütevellit.. Ben en fazla eczaneye giderim daha ilerisine gidemem..:) Geçer gibi oldu sabahtan beri kahve içmiyorum sadece nar suyu içiyorum şimdi biraz daha iyiyim sanki.. Kahve ile ilgisi var gibi geliyor.. Sağol yine de Caner çok teşekkür ederim ilgin için.. Duygulandırdın vallaha beni canım kardeşim..

 5. Uğur Sağlam dedi ki:

  Döner Hariç Hazıra Karşıyım :)

 6. umit dedi ki:

  iide olum sen o denediğin 3 tane sarmayı o yukarıda resmi duran konservedenmi çıkardın? yoksa aaa bak ben yeni konserve yaprak sarması aldım dur yemeden bir resmini çekeyim olurda siteye filan koymam gerekir elimde olsun dedinde yemeden öncemi çektin??

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.