Türkiye’de hosting artık daha.net!


Türkiye’de hosting artık daha.net ! Gizli ödemeler, farkettirilmeden bindirilen vergiler, fahiş fiyatlar veya yetersiz müşteri desteği yüzünden hosting tercihinizi yurt dışı menşeili firmalardan yana kullanmayı tercih ediyorsanız size tam olarak bu düşünceleri değiştirmek üzere yola çıkan yeni bir hosting firmasından bahsedeceğim: daha.net.

Kurumsal şeffaflığı önplanda tutmayı ve getirmeyi planladığı yeniliklerle Türk hosting piyasasında söz sahibi olmayı amaçlayan daha.net, Softcom’un markaları myhosting.com ve mail2web ile de güçlü bir ortaklık halinde.

Eğer Türkiye lokasyonlu (hızlı) ve uygun fiyatlı bireysel hosting, kurumsal hosting veya hosting bayiliği ile ilgileniyorsanız ve ayrıca yine uygun fiyatlı Co-location, VPS sunucu seçenekleri ilginizi çekiyorsa daha.net‘in Türk hosting piyasasına hitap eden paketlerini mutlaka incelemelisiniz.

Ayrıca daha.net‘in kısa bir süre için başlattığı 1 alan adı alana 2. ücretsiz, hosting satın alana ücretsiz alan adı gibi kampanyalarına da fırsat kaçmadan göz atmanızı tavsiye ederim.

Daha.net’i sosyal ağlarda takip edin:

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

10 Yorum

 1. metude dedi ki:

  Twitter adresi hatalı.
  daha_net olacak.

 2. zac_i_e dedi ki:

  bireysel paket için konuşmak gerekirse disk alanı fiyata göre gayet güzel (Türkiye için) fakat diğer özelliklerdeki sınırlama beni soğuttu birden.

 3. cahit sayılı dedi ki:

  bi sürü kampanyayla digerlerine gore cok daha avantajlı duruyolar.

 4. Birge Elif BASIK dedi ki:

  zac_i_e,
  Acaba hangi sınırlamalarımız seni rahatsız etti? Fikirleriniz bizim için çok değerli, eğer paylaşabilirseniz çok mutlu oluruz.
   
  daha.net adına
  Birge Elif BASIK
  Halkla İlişkiler Uzmanı

 5. Kenan dedi ki:

  Sitenin görüntü itibariyle bir ciddiyeti olduğunu söylemeliyim fakat fiyatlar bana biraz yüksek gibi geldi, en basitinden Pro Reseller paketini bilinen yurtdışı firmalarının fiyatlarıyla kıyaslayacak olursanız arada gerçekten büyük bir fark olduğunu görebilirsiniz.

 6. Efekan dedi ki:

  Pro paket bayağı bir kullanışlı gibi 86.66 TL tabi o fiyata TR lokasyon reseller veren firma çok, zor bir seçim olurdu heralde benim için.

 7. Hasan Berkay Çağır dedi ki:

  Caner abi,bu yazıdaki resimler galiba kendi hotlink korumana takılmış. Bir bakmanı tavsiye ederim.

 8. Caner Öncel dedi ki:

  Hehe evet Hasan olmuş öyle birşeyler, sağolasın bildirdiğin için :)

 9. Hasan Berkay Çağır dedi ki:

  Ne demek abi :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.