Türkiye’de hosting artık daha.net!


Türkiye’de hosting artık daha.net ! Gizli ödemeler, farkettirilmeden bindirilen vergiler, fahiş fiyatlar veya yetersiz müşteri desteği yüzünden hosting tercihinizi yurt dışı menşeili firmalardan yana kullanmayı tercih ediyorsanız size tam olarak bu düşünceleri değiştirmek üzere yola çıkan yeni bir hosting firmasından bahsedeceğim: daha.net.

Kurumsal şeffaflığı önplanda tutmayı ve getirmeyi planladığı yeniliklerle Türk hosting piyasasında söz sahibi olmayı amaçlayan daha.net, Softcom’un markaları myhosting.com ve mail2web ile de güçlü bir ortaklık halinde.

Eğer Türkiye lokasyonlu (hızlı) ve uygun fiyatlı bireysel hosting, kurumsal hosting veya hosting bayiliği ile ilgileniyorsanız ve ayrıca yine uygun fiyatlı Co-location, VPS sunucu seçenekleri ilginizi çekiyorsa daha.net‘in Türk hosting piyasasına hitap eden paketlerini mutlaka incelemelisiniz.

Ayrıca daha.net‘in kısa bir süre için başlattığı 1 alan adı alana 2. ücretsiz, hosting satın alana ücretsiz alan adı gibi kampanyalarına da fırsat kaçmadan göz atmanızı tavsiye ederim.

Daha.net’i sosyal ağlarda takip edin:

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

10 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir