Türkiye’nin ilk çıplaklar oteli açılıyormuş


Efenim az önce Mynet’in %99,9 uydurma ve sadece reklamlara tıklansın diye puntoları aşırı büyütülüp sayfa israfına gidilmiş haberimsi metinleriyle dolu çöplüğünde tamamen tesadüfen rastladığım bir teoridir (yalnız tek cümlede on kaplan gücünde hakaret ettim, toparlayayım: Mynet ifadesinin gerçek hayatla hiç bir alakası yoktur, Türkçesi ‘benim ağım’ olan bir hayal ürünüdür, mizah unsurudur). Neyse ki nisbeten daha güvenilir kaynaklar tarafından da zikredilen bir durumdan bahsediyoruz, şöyleki: Hürriyet – Türkiye’nin ilk çıplaklar oteli Datça’da açılıyor

Açılıyorsa açılıyor bize ne?” dediğinizi duyar gibiyim. Fakat bunun yanında “Hadi laaan! Avret bölgesini kapatmayan onlarca insanın bir arada görülebileceği süper bi mekan açılıyormuş demee!” dediğinizi de duyar gibiyim. Duyduğum bu ikinci kısım vatandaşlar pek heves etmesinler çünkü Muğla’da açılacak olan bu mekana Türk vatandaşları sokulmayacakmış, tabiki de Cem Yılmaz abimizin de dile getirdiği “bizimkiler orayı yıkarlar” düşüncesine istinaden.

Fatih’in kemikleri sızlamasın derim ben, henüz çok erken. Yeni yeni alıştığımız şu medeniyet olayının daha çook gözüne vuracağız biz.

Bitirirken en çok aklıma takılan şey özel bir mülk olan otelin kendine ait bir koyu olması. Evet Çakal Koyu isimli koy tecrit edilmiş ve çıplak müşterilerin denize girebilmesi için özel olarak ayrılmış. Pardon ama şu koylar moylar insanlığın ortak malı olarak kabul edilmiyor muydu? Yok yok ben bu konuyu yasal açıdan iyice bir araştırayım da öyle yorum yapayım, karavana sıkmayalım.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. umtcvk dedi ki:

  aaaaaaaaaaa!
   
  türk müşteriler kabul edilmiyecek değil ;
  türkiyeden değil yurt dışındaki acentalardan rezarvasyon yaptırıp yararlanabilecekmiş türk müşteriler :D iyi okusana haberi be adam

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Nasıl da nokta atışı yaparım ama, ben adamımı biliyorum abicim :)

 3. Hay Aksi dedi ki:

  “… çıplaklar oteli açılıyormuş” yazınca dedim ki inşallah Türkiye’de açılmıyordur :=)

  Başlığın tamamını okuyunca tepemin üzerine çakıldım.
  Haber uydurma dahi olsa bizim insanımız yerinde durmaz,kaynağını en ince ayrıntısına kadar araştırır ve açılmadan ilk rezervasyonunu dahi yaptırır :=)
  Sayfaya baktımda birisi Avrupa’yı örnek göstermiş..

  “Hiçbir yorumcu ahlaki çöküntü diye saçmalamasın. Alan memnun, satan memnun. O kamplarda kimse kimseye yan gözle bakmıyor, dövmüyor, taciz, tecavüz etmiyor.”

  İşte sorun burada :=)

  Orada taciz,tecavüz,yan gözle bakmak yok ama burası Türkiye..
  Plajı ayaklandırırlar burada..

  *Paparizzelere gün doğuyor… :)

  Bakalım…

 4. Cevdet dedi ki:

  Bavul hazırlama derdi yok :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.