Türkiye’nin ilk çıplaklar oteli açılıyormuş


Efenim az önce Mynet’in %99,9 uydurma ve sadece reklamlara tıklansın diye puntoları aşırı büyütülüp sayfa israfına gidilmiş haberimsi metinleriyle dolu çöplüğünde tamamen tesadüfen rastladığım bir teoridir (yalnız tek cümlede on kaplan gücünde hakaret ettim, toparlayayım: Mynet ifadesinin gerçek hayatla hiç bir alakası yoktur, Türkçesi ‘benim ağım’ olan bir hayal ürünüdür, mizah unsurudur). Neyse ki nisbeten daha güvenilir kaynaklar tarafından da zikredilen bir durumdan bahsediyoruz, şöyleki: Hürriyet – Türkiye’nin ilk çıplaklar oteli Datça’da açılıyor

Açılıyorsa açılıyor bize ne?” dediğinizi duyar gibiyim. Fakat bunun yanında “Hadi laaan! Avret bölgesini kapatmayan onlarca insanın bir arada görülebileceği süper bi mekan açılıyormuş demee!” dediğinizi de duyar gibiyim. Duyduğum bu ikinci kısım vatandaşlar pek heves etmesinler çünkü Muğla’da açılacak olan bu mekana Türk vatandaşları sokulmayacakmış, tabiki de Cem Yılmaz abimizin de dile getirdiği “bizimkiler orayı yıkarlar” düşüncesine istinaden.

Fatih’in kemikleri sızlamasın derim ben, henüz çok erken. Yeni yeni alıştığımız şu medeniyet olayının daha çook gözüne vuracağız biz.

Bitirirken en çok aklıma takılan şey özel bir mülk olan otelin kendine ait bir koyu olması. Evet Çakal Koyu isimli koy tecrit edilmiş ve çıplak müşterilerin denize girebilmesi için özel olarak ayrılmış. Pardon ama şu koylar moylar insanlığın ortak malı olarak kabul edilmiyor muydu? Yok yok ben bu konuyu yasal açıdan iyice bir araştırayım da öyle yorum yapayım, karavana sıkmayalım.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

4 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir