Türkiye’nin ne kadar güzel bir ülke olduğunun farkında mısınız?

Bazen içerisinde yaşadığımız güzelliklerin farkında olamayabiliyoruz. Başkalarının tabağındaki yemek daha cazip gelebiliyor. Türkiye’ye turistik amaçlı gelip iki hafta geçiren Ari Fararooy gezileri sırasında çeşitli bölgelerde çektiği videoları derleyerek “Jump” isimli yukarıdaki çalışmayı hazırlamış. Yabancı ülkelerin turistik mekanlarına hayranlık besleyen biri olarak ülkemin, içerisinde binbir çeşit güzelliği barındıran son derece çekici bir yer olduğunu hatırlamama yardımcı olduğu için kendi adıma teşekkür ediyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Muhammet dedi ki:

    Kameradan, videodan izleyince daha güzel geliyor. Bunu, her zaman yolculuk yaptığım yolları videoya çekip, evde tv’de izleyince fark ettim.

    Bundan da şu şekil bir sonuç çıkardım, Hollywood film mekanları o kadar ahım şahım yerler değildir belki. Avrupa için kesin konuşabilirim ama, gittim gördüm, hiç ahım şahım yerler değiller.

    İnsan nedense ekrandan izleyince güzel geliyor.

  2. ahmettatar dedi ki:

    Yahu ben kıza bakmaktan onu merak etmekten etrafta ne var göremedim ki kaç defa izlesem hep aynı kızın yüzü görünmeyince ben orda kitleniyorum abi yok dikkatimi başka birşeye veremiyorum… Bana denk geleydi yeni kıyafetler alırdım hediye olaraktan bak yazık birkaç kez aynı kıyafetlerle farklı mekanlarda bulunmuş.. Kısmet işte denk gelmedi ki..:)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir