Türkiye’nin yeni iş ilanları ve kariyer platformu: isbul.net

İş ve eleman arayanların buluşma noktası, Türkiye’nin yeni iş ilanları ve kariyer platformu isbul.net sizleri yeni bir geleceğin kapılarını aralamaya davet ediyor.

Kimse işsiz kalmayacak” sloganıyla yayın yapan site, kullanıcılarına son derece detaylı bir ilan arama imkanı sunuyor. Hayalinizdeki işe ulaşabilmek için sektörel bazda genel arama özelliğini tercih edebilir veya isterseniz pozisyon, lokasyon, eğitim seviyesi ve iş tecrübesi gibi kriterleri belirleyerek arama sonuçlarınızı daraltabilirsiniz.

isbul.net’in personel ihtiyacı bulunan firmalar için de benzer avantajları bulunuyor. Minimum çaba ile maksimum verim ilkesine göre hayata geçirilen yapısı sayesinde, firmalar ile aradıkları niteliklere sahip personel adaylarını mümkün olan en kısa sürede buluşturmayı vaadediyor.

Meslek seçimi hakkında ipuçları, işe alım, mülakat süreçlerinde izlenmesi gereken yollarla ilgili tavsiyeler, alanlarında başarılı isimlerle röportajlar ve haberler gibi iş dünyasına dair bir çok güncel bilgi isbul.net’in kullanıcılarına sağladığı hizmetler arasında yer alıyor.

Firmanızı isbul.net dünyası ile buluşturmak için acele edin, 31 Aralık 2012 tarihine kadar ücretsiz ilan verme fırsatını kaçırmayın.

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. kemal şensöz dedi ki:

    bu haberini yaptığınız sitenin tüm kodları çalınmış ve tüm kullanıcıların kişisel bilgileri başkalarının eline geçmiştir, lütfen okuyucularınızı uyarınız.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir