Türkiye’nin yeni nesil hosting firması: Hostixo

Sosyal medya forum veya topluluklarda yeni bir hosting firması veya satın almak için hosting paketi arayan bir çok kişiye denk gelebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda “Türkiye’nin yeni nesil en iyi hosting firması” sloganıyla yola çıkan, yeni nesil çözümler üreten Hostixo‘yu tanıtacağız.

Web sitelerinin hızlı bir performans göstermesi için kaliteli ve güvenilir hosting hizmeti sağlayan kurumsal hosting firmasına ihtiyaçları vardır. Hostixo kurumsal bir hosting firması olarak müşterilerine üst düzey deneyimler sağlamaktadır. Hostixo 2007 yılından bu yana edindiği tecrübe ile müşterilerine sağladığı kesintisiz, ve hızlı barındırma hizmetleri ile tanınmaktadır.

Siz de siteniz son derece hızlı olmasını ve arama motorunda üst sıralarda yer alabilmesi için Hostixo’nun sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Hostixo’nun müşterilerinin ayrıcalıklı hissetmelerine neden olan başlıca maddeleri aşağıda listeledik.

Hostixo’nun Kullanıcılara Sağladığı Özellikler

Hızlı Destek

Belki de bir web site sahibinin bir hosting firmasında aradığı en önemli faktör hızlı ve kaliteli destek sisteminin bulunmasıdır. Hostixo destek ekibi sayesinde yaşadığınız her türlü sorunun çözümünü bulabilir ya da çözümü konusunda gönül rahatlıği ile her an bilgi edinebilirsiniz.

Güçlü Altyapı

Çift işlemcili kurumsal sunucular ve SSD Diskli sunucular ile donatılmış altyapısı ile kullanıcılara en iyi performans ve hızı sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca Litespeed ve litespeed cache teknolojileri kullanarak web sitenizin daha hızlı yanıt almasını sağlamaktadır.

Oldukça Ekonomik

Tam bir bütçe dostu ve ekonomik fiyatlarıyla kullanıcıları cezbetmektedir. Yanlış anlaşılmasın fiyatlarının uygun olması hizmet kalitesini düşürmemektedir. Müşterilerinin bütçelerini düşünerek maksimum kaliteyi sağlamaktadır. Tam bir Fiyat / Performans firmasıdır diyebiliriz.

Ücretsiz SSL

Bazı firmalar bilindiği gibi SSL sertifikası için ek ücretler talep edebilmektedir. Hostixo tüm hosting paketlerinde Let’s Encrypt ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz.

%100 Yerli Sermaye

Son zamanlarda çıkan “Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın” sloganına uygun olarak hem yerli bir firma hemde sunucuları Türkiye konumludur.

Anında Aktivasyon

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz siparişlerde 7 gün 24 saat anında aktivasyon sağlamaktadır. Eğer isterseniz ödemelerinizi banka havale yöntemi ile de yapmanız mümkündür.

Hostixo’nun Sağladığı Hosting Paketleri

Hosting, yani web sitesi barındırma hizmeti; kişi ya da firmalara ait internet sitelerinin kesintisiz bir şekilde yılın 365 günü bir bilgisayarda depolanarak saklanması ve erişime açık kalmasını sağlayan, web site sayfalarının, resimlerinin veya dokümanlarının internet üzerinde erişilebilmesini sağlayan, güçlü donanım ve yazılımsal web sunucularının birleşimi ile oluşturulan web sitesi yayınlama hizmetidir. Kurulan web siteleri, kontrol paneli üzerinden çeşitli dosya transfer yazılımları ile bu web sunuculara yüklenerek, domain tanımlamaları yapılıp yayına hazır hale getirilir.

1. WordPress Hosting

WordPress Hosting, wordpress siteleri için özel olarak optimize edilen sunucularda birçok web sitesini tek bir hosting paketinde barındırmaya olanak tanımaktadır. Özel olarak hazırlanmış wordpress tema ve eklentileri ile %100 uyumlu barındırma paketleridir.

WordPress Hosting paketleri sayesinde teknoloji, moda, gezi ya da kişisel blog sayfalarınızı özel optimize ederek SSD diskli hızlı sunucularda uygun fiyata oluşturmanıza olanak sağlamaktadır.

  1. Hızlı Kurulum
  2. Güçlü Altyapı
  3. Ücretsiz Domain

2. Limitsiz Hosting

Hostixo’nun hızlı SSD disk alanı sunan Limitsiz Hosting paketleri ile sınırsız web sitesine hosting hizmeti sağlamaktadır ve yüksek performanslı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  1. Ücretsiz SSL Sertifikası
  2. WordPress Uyumlu
  3. Ücretsiz Domain

3. Windows Hosting

Hostixo’nun kullanıcılara sunduğu Asp.Net, .NET CORE ve tüm Windows bileşenleri ile uyumlu SSD diskli yüksek performanslı Windows Hosting paketlerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

  1. ASP .NET Desteği
  2. .NET Core Uyumluluğu
  3. Ücretsiz SSL Sertifikası

4. Bulut Sunucu

Standart bir paylaşımlı hosting paketinin yetersiz gelmesi durumunda Bulut sunucu çözümü tam size göredir. Yeni nesil cloud sunucu teknolojisi kullanılarak yüksek performans için özel olarak hazırlanmış Bulut Sunucu hizmetinde yüksek kaynaklar ile performans farkını hemen yaşarsınız.

Hostixo özel optimize ile bulut sunucu hizmeti alan müşterileri kendilerini bulutlarda hissedebilirler. Ücretsiz sağladığı kontrol paneli ile ek kontrol paneli masrafından da kurtulmuş olursunuz.

Ayrıca sağladığı tüm hizmetlerde Türkiye konumlu olması sitelerinize yurt dışına göre hızlı erişim imkanı sağlamaktadır.

12 yıldan fazla deneyimi ile Hostixo müşterileri için yıllarca olduğu gibi web sitelerini en yüksek performans ile yayınlamayı vaad ediyor.

Siz de hemen 0850 441 51 67 veya destek@hostixo.com email adresinden ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.