Türkiye’nin yeni webmaster forumu: Webmaster.tc


Türkiye’nin yeni webmaster forumu sloganıyla yayın hayatına başlayan Webmaster.tc şimdiden bir çok web tasarım meraklısının gönlünde taht kurmuş durumda. Açılışının üzerinden çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen gördüğü yoğun ilgi sayesinde, Alexa verilerine göre Türkiye’nin ilk 1.000 sitesi arasında yer alıyor.

Kullanıcılarıyla etkileşim halinde, sürekli başvuru kaynağı niteliğinde bir webmaster sitesi olmayı hedefleyen Webmaster.tc, sağladığı bir çok ücretsiz hizmet ile benzerlerinden ayrılmayı başarıyor. Kullanıcı sitelerinin uptime durumlarını SMS olarak bildiren “Sitem Kapandı mı?” uygulaması bunlara sadece bir örnek. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar internet erişimleri olmasa dahi sitelerinin yayın durumundan anında haberdar olabiliyorlar.

Arama motoru optimizasyonu hakkında ipuçları, SEO danışmanlığı, iş ilanları, sosyal medya gündeminden haberler ve alan adı alım satımı gibi onlarca farklı konu hakkında bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz forum başlıklarıyla tüm webmaster ve webmaster adaylarının uğrak mekanı olmaya aday: Webmaster.tc

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Emre dedi ki:

  Reklama yorum yayınlıyormusun bilmiyorum ama son 1 saattir siteyi inceledim. Çünkü web işi ile uğraşanlar için forumlar çok önemli bilgi kaynaklarıdır. Bana çok yeni bir forum olduğu ve yetersiz olduğu duygusu verdi. Belki yazarları daha profesyonel ve çoğalsa güzel bir yer olabilir.

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Tamam işte yeni bir site zaten, söylediklerin zamanla olacak şeyler ki bunların olabilmesi için biraz şans tanımak gerek.

 3. Emre dedi ki:

  Aynen kardeşim. Yakından takipçileri olacağım. Belki yardımımız da dokunur. Teşekkürler.

 4. Cemal Çebi dedi ki:

  Caner bilirsin R10 u, aynisi olmus :) niye oyle olmus.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir