Ücretsiz bir kontrol panel arayüzü (PSD Dashboard Template)

Uzun süredir grafik tasarım kategorisi altında bir şeyler paylaşmıyorum. Bunda benim çalışma tarzımın da etkisi büyük aslında, son zamanlarda arayüz tasarlamaktan çok kodlama ile meşgul oluyorum. Ayrıca farklı kaynaklara yüklediğim dosyaların (Rapidshare vb.) bir süre sonra silinmesi gerçekten canımı sıkıyor. Ziyaretçilerim “Hacı abi link ölmüş, yeniler misin?” diye geribildirimde bulunduklarında uzayın sonsuz boşluğu ile başbaşa kalıyorum çünkü 3. parti dosya paylaşım sistemlerine upload edip sitede yayınladığım dosyaları diskimde yedeklemek gibi bir huyum yok. Ben hayatı çeyrek mil yaşarım dostum!

Bundan kelli sitede bu tür içeriklere daha fazla yer vermeye çalışacağım ve bu sefer yaş tahtaya basmayacağım hayırlısıyla. İmkanlar elverdiği sürece hepsini kendi sunucumda barındırma niyetindeyim.

Dosyamıza gelecek olursak, kendisi, aşağıdaki ekran görüntüsünden de anlayabileceğiniz üzere son derece şık ve profesyonelce tasarlanmış ücretsiz bir kontrol paneli arayüzü. Kişisel ve ticari amaçlarınız için özgürce kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirip Photoshop ile açın, leyır leyır çalışın.

psd-dashboard-ui-elements

Download (760 KB)

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir