Ücretsiz bir responsive e-ticaret teması (HTML): E-Shopper

Yeni bir e-ticaret sitesi üzerinde çalışıyorsunuz. Bootstrap ile kodlanmış modern, temiz, responsive bir HTML tasarıma ihtiyacınız var. “Ah ulan böyle bir şeyi beleşe bulabilir miyim…” diye kara kara düşündüğünüz bir sırada web geliştiricinin kara gün dostu Egonomik.com aklınıza geldi, girip baktınız. 6 küsür senedir ihtiyaç duyduğunuz hemen her konuda imdadınıza yetişen Egonomik sizi böyle bir durumda boş çevirir mi? Elbette hayır, kaliteyi beleşe bulabileceğiniz yegane sitede bu da var.

E-Shopper gerçekten güzel yapılandırılmış, sade, kullanışlı bir e-ticaret teması. Kimse size yok efendim içindeki örnek resimleri, fotoğrafları kopirayt hakları yüzünden kullanamazsınız diye çırılçıplak, çirkin bir çatı da vermiyor. Demo sitede ne görüyorsanız aynı biçimde alıp özgürce kullanma hakkına sahipsiniz. Ürün listeleme, kategori ve ürün detayları gibi sayfalara bakınca insanın aklında yoksa bile tutup e-ticaret sitesi açası geliyor.

e-shopper-free-html-ecommerce-template

Temayı kendi özel yazılımınıza veya WordPress, OpenCart, Magento ve “P” ile başlayan ve fakat adını şu anda hatırlayamadığım o diğer popüler uygulamaya giydirebilirsiniz.

Demo Download (2.3 MB) Download (Egonomik)

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Samet dedi ki:

    aklınıza gelmeyen sanırım Prestashop’tu.

  2. ömer dedi ki:

    kurulumu nasıl olacak

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.