Ücretsiz HD video indirebileceğiniz bir site: Mazwai

Posta kutuma hemen her gün web sitesinin tanıtılmasını isteyen yerli yabancı vatandaşlardan iletiler gelir. Aralarından pek azı gerçekten vatana millete fayda sağlamayı amaçlayan web sitelerinden bahseder ve böyle durumlarda söz konusu siteleri hem kendim takip etmeye başlarım hem de faydanın katlanarak çoğalması adına siz değerli okurlarımla paylaşırım.

Mazwai‘de bu tür sitelerden birisi. Yapımcılarının ilettiğine göre bünyesinde barındırdığı onlarca HD (Yüksek çözünürlüklü) video tamamen ücretsiz olarak indirilip, her projede herhangi bir izne ihtiyaç duyulmadan kullanılabiliyor. Bu, videoların ticari çalışmalarda da telif hakkı problemleri yaşatmayacağı anlamına geliyor.

Herhangi bir şekilde video işleme konusuyla uğraşmış olan arkadaşlar bilirler, atıyorum bir spor salonu veya pastane ile ilgili tanıtım filmi hazırlamak istediğinizde konu ile alakalı çeşitli lorem ipsum videolara ihtiyaç duyarsınız. Piyasada bu amaca hizmetle bulabileceğiniz stok videoların çözünürlükleri kadar kullanım hakları için talep edilen ücretler de nispeten yüksektir. Herkes için problem olmayabilir ancak, ziyaretçilerine hoş bir sunum hazırlamak üzere web sitesine ufak bir tanıtım filmi koymak isteyen Mahmut Efendi Çiğköfte Salonu’nun sahibi için 300-400$’lık kullanım hakkı ücretleri can sıkıcı olabilir.

Özenle hazırlanmış HD video olayı masraflı olduğu için olsa gerek, belirli aralıklarla yeni videoların ekleneceği söylenen Mazwai an itibariyle üç haneli rakamlarla ifade edilebilecek kadar geniş bir arşive sahip değil. Yine de spor, yemek, zaman atlaması ve seyahat gibi bir çok farklı kategoride işinizi görebilecek türden videolara erişebiliyorsunuz. Beğendiğiniz örnekleri herhangi bir üyelik, şartname veya limit olmadan, gerçekten sade bir arayüz aracılığıyla kolayca indirebiliyorsunuz. Böyle bir alanda hizmet vermek üzere yola çıktıkları için yapımcılara teşekkür ediyoruz.

Ücretsiz, yüksek çözünürlüklü video konusu ilginizi çekiyorsa siteye http://www.mazwai.com/ adresi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir