Ücretsiz Responsive Fotoğrafçı Portföy HTML5 Web Sitesi

Ücretsiz HTML5 responsive web sitesi şablonu şimdi sizin!

Ücretsiz sunumlar her zaman ilgi odağı olmuştur. Ancak, bazen istediğimiz özelliklere sahip olmadıkları için onları düzenlemek ile alakalı bazı sorunlar yaşadığımız kaçınılmaz bir gerçektir. Bugün sizlere amacına en doğru şekilde hizmet eden harika bir Ücretsiz Responsive HTML5 Fotoğrafçı Portföy şablonu sunmak istiyorum. Fotoğrafçı portföyüne uygun olarak tasarlanmış olan bu şablon kesinlikle ziyaretçiler üzerinde olumlu etki bırakacaktır.

Bu şablon TemplateMonster tasarımcısı Ivy Green tarafından tasarlanmış ve gerekli kodlamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Bu şablon her ne kadar fotoğrafçı portföy sitesi için düşünülmüş olsa da, sizler uygun gördüğünüz şekilde, projelerinizin ihtiyaçlarına göre onu düzenleyebilir ve dilediğiniz şekilde özgürce kullanabilirsiniz.

PC, Tablet ve Mobil cihazlar üzerinde kusursuz bir şekilde çalıştığına kesinlikle emin olabilirsiniz. Bu şablonda üst bilgi ve alt bilgi koyu renkler ile oluşturulmuş. Burada dikkat çekilmek istenen nokta içerik, zıt bir renk tonu ile kullanılan tam boy bulanık arka plan resmi kullanıcıların içeriğe odaklanmasını sağlamakta. Gerçekten iyi düşünülmüş ve hepimize örnek olabilecek bir kural.

Bir fotoğraf sanatçısı sanat eserlerini kullanıcılara direk olarak aktarmak ister. Ana sayfa üzerinde kullanılan galeri bu isteğe en güzel şekilde karşılamaktadır. İkinci olarak sanatçı kendi hakkında gerekli bilgileri izleyicilere sunmalıdır, anasayfa üzerinde bulunan kısa bio müşterilerinizin sizin hakkınızda direk olarak bir bilgiye ulaşmasına yardımcı olacaktır. Tahmin edebileceğiniz gibi sosyal medya günümüzde kullanılan en iyi iletişim araçlarından birisidir, bir web sitesi artık sosyal iletişim bilgileri olmadan düşünülemez.

Anlayabileceğiniz gibi bu şablon bir fotoğrafçı için gereken tüm özellikleri üzerinde barındırmaktadır. Dilerseniz şimdi bu şablonun “Anasayfa“sına hep birlikte bir göz atalım.

Sanıyorum şablonun demo olarak inceleme fırsatı buldunuz ve yeteneklerini canlı olarak test ettiniz. Şablon dosyaları, tasarımı rahatlıkla düzenleyebilmeniz adına .PSD dosyaları ile birlikte tam özellikli olarak gelecektir. Şimdilik bu kadar, şablonu bizler için hazırlayan TemplateMonster çalışanı bayan Ivy Green‘e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şimdi bizlere yardım etme zamanı geldi. İleride hangi ücretsiz şablon sunumunu görmek istiyorsunuz? Yorum alanını kullanarak bu soruyu cevaplayabilir bu sayede sizin isteklerinizi karşılamak için çalışmalarımızı sürdürmemize yardımcı olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Tarık dedi ki:

    Güzel tema. Bu şekilde ücretsiz olanları daha fazla yayınlasanız süper olur.

    • Beğendiğinize gerçekten sevindim. İstekleriniz doğrultusunda bu tür ücretsiz paylaşımlarımız devam edecektir. Hatta ufak bir sır, en kısa süre içerisinde 3 adet ücretsiz WordPress web sitesi sunacağız.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir