Ücretsiz profesyonel kartvizit tasarımları (PSD ve AI)

Bu yazının özellikle grafik tasarımla ilgilenen arkadaşların çok hoşuna gideceğini düşünüyorum. Bu tür şeyler genellikle ihtiyaç duyduğunuz anlarda, her taşın altına baksanız bile kolay kolay karşınıza çıkmaz. Ne zaman ki “marketten aldığımız her şeyin içinde peynir altı suyu tozu bulunmak zorunda mı” gibi abidik bir arayış içerisine girersiniz, işte o zaman arama sonuçlarındaki reklamlarda falan rastlarsınız. Gerçi ondan sonra da “Ben bunu kesin bir yerde kullanırım” diye düşünüp hızlıca tarayıcının yer imleri arasına sürüklersiniz ve ordaki beşmilyardörtyüzonaltıbin şeyin arasında kaybolup gider ama en azından o sahip olma hissini yaşamak güzeldir.

İnternet deryasındaki bu tür gezintilerim sırasında rastladığım Business Card Journal isimli site de aynı şekilde yer imlerim arasındaki yerini almış durumda. Adamlar bildiğiniz sebil yapmışlar, PSD ve AI formatlarındaki kullanıma hazır profesyonel kartvizit tasarımları son derece beleş biçimde grafik tasarımcıların hizmetine sunuluyor. Ben zevkime hitap eden birkaçını aşağıda listeledim, tüm örneklere ulaşmak ve yaldır yaldır indirmek isterseniz businesscardjournal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Çok renkli (PSD, AI)

ucretsiz-kartvizit-tasarimi-1
Download

Mavi ağırlıklı, QR kod özellikli (PSD)

ucretsiz-kartvizit-tasarimi-2
Download

Kırmızı ağırlıklı, dikey (PSD, AI)

ucretsiz-kartvizit-tasarimi-3
Download

Minimal, metro tarzı, dikey (PSD, AI)

ucretsiz-kartvizit-tasarimi-4
Download

Modern sekme tarzı (PSD, AI)

ucretsiz-kartvizit-tasarimi-5
Download

Mavi, sarı, yeşil varyasyonlu, QR kodlu (PSD)

ucretsiz-kartvizit-tasarimi-6
Download

Renkli, modern (PSD, AI)

ucretsiz-kartvizit-tasarimi-7
Download

Özgün ve kaliteli, profesyonel kartvizit tasarım için Sadeceon.com sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. 10 lira ve katlarında makul fiyatlarla kartvizit tasarım yapan, işinde uzmanlaşmış tasarımcıların hepsine bir tık ile ulaşabileceğiniz Sadeceon sitesi, güvenli ödeme altyapısıyla hayal ettiğiniz kartvizit tasarımını kaliteli olarak güvenerek yaptırmanıza fırsat tanıyor. Sizin de kartvizit tasarımı arayışınız varsa Sadeceon sitesindeki kullanıcılarla iletişime geçerek hayalinizdeki kartviziti hemen yaptırabilirsiniz!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. yusuf dedi ki:

    Teşekkürler, çok makbule geçti.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir