Ücretsiz responsive WordPress fotoğrafçı portföy teması

Gelişen dünya teknolojisi ile birlikte fotoğraflar da hayatımızın değişmeyen bir parçası haline geldi. Seyahat ettiğimiz mekanlar, arkadaş buluşmalarımız, ilgi duyduğumuz şeyler hatta yediğimiz yemeklere kadar. Her an çeşitli nedenlerle fotoğraflar çekiyoruz bunu yaparken sadece bir amacımız bulunuyor o anı ölüsüzleştirmek ve hızlı bir şekilde akıp giden zaman karşısında anılarımızı tekrardan canlandırmak.

Günümüzde hemen hemen herkes fotoğraf çekimi yapabiliyor. Ancak bu kesinlikle herkesin bu anlamda profesyonel olduğunu göstermez. Ülkemizde ve dünya geneline baktığımızda her birey birer fotoğrafçı haline geldi. Teknoloji ile değişen dünya tüm hayat alanlarını kolaylaştırdığı gibi elbette fotoğraf ve video çekimlerini de oldukça basit bir hale getirdi. Parmağımızla bir tuşa basarak bu işlemi kolay bir şekilde yapabiliyoruz.

Ancak, bu nasıl oldu? Aslında fotoğraf çekimine öncülük eden John Herschel bu alanda büyük katkıda bulunmuş olsa dahi ne yazık ki genç yaşındaki ölümü bu alanda ilerlemesine engel oldu. Onun açtığı bu yoldan ilerleyen Fransız Joseph Nicephore NiepceLouis Jacques Mande Daguerre, Hippolyte Bayard, ve İngiltere’den William Henry Fox Talbot bu alanda başarıyı elde etmeyi başaran isimlerin arasında yer aldı. (1813 – 1839)

Bu aslında oldukça karmaşık bir süreç şimdilerle hiç alakası yok. Mutlu hissedebilmemiz için oldukça büyük bir neden.

Gelişen teknoloji ile birlikte amatör anlamda her istediğimiz anı ölümsüzleştirebiliriz. Bu gerçekten oldukça basit öyle değil mi?  Ancak, gerçek anlamda bu işi yapmak ve en güzel anları, en kusursuzca şekilde yakalamak için kesinlikle profesyonel anlamda destek almamız kaçınılmaz bir gerçektir.

Profesyonel bir çekim oldukça zahmetli ve uzun çalışmalar sonucunda öğrenilen bir zanaattır. Fotoğrafların bu kadar kolay bir şekilde çekilebilmesi bu sanatı asla geriletmeyecek veya bitirmeyecektir. Belki de bunu en basit haliyle şöyle de söyleyebiliriz “fotoğraf var fotoğrafçılık var” bunu bir meslek haline getirmiş kişilerin aslında herhangi bir kaygı duymasına gerek yok. Bu aşamada önemli olan şey kendi mesleki tanımınızı en iyi şekilde yapmanız ve ilgili insanların size en iyi şekilde ulaşmalarını sağlamak yapılacak en akıllıca şeylerden birisi olacaktır.

Teknoloji ve modern dünya hepimiz için var bu oldukça gerçek. Günümüzde bir profesyonel fotoğrafçının en çok ihtiyaç duyabileceği şey kesinlikle kendilerini tanıtabilecekleri bir platformdur. Bunun en akıllı yolu internetten geçer. Aslına bakarsanız konuyu biraz toparlayacak olursak, bugün sizlere gerçek bir profesyonel olma yolunda kullanabileceğiniz Ücretsiz WordPress Fotoğrafçı Portföy Şablonu sunmak istiyorum.

Kesinlikle sizin ihtiyacınız olan şey bu, iyi haber bu şablonu kullanmak için hiç bir ücret ödemenize gerek yok. WordPress alt yapısı esas alınarak hazırlanan bu şablon Cherry Framework ile güçlendirilmiştir. Kullanım kolaylığı, zengin özelleştirme seçenekleri ve Responsive özelliği ile gerçekten kullanıcılarınız portföy sitenizi ziyaret ettiklerinde harika bir kullanıcı deneyimi ile karşılaşacak.

ucretsiz-wordpress-fotografci-temasi

ÜCRETSİZ İNDİR

Tema kurulumunu doğru şekilde yaptığınızda “DEMO” görüntüsünü elde etmiş olursunuz. Eğer kurulum konusunda herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız, lütfen yorum alanını kullanarak bizimle iletişime geçin.

ÖNEMLİ: Lütfen, yorum alanına link olarak herhangi bir yardım isteğinde bulunmayın. Link olarak attığınız her yorum doğrudan spam olarak algılanacak ve buda sizlere yardımcı olmamızı engelleyecektir.

Teşekkürler

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

7 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir