Ucuz Valorant VPoints satış siteleri

Riot Games’in taktiksel nişancı oyunu Valorant, geçtiğimiz günlerde kapalı beta sürecine başlamasıyla dünya genelinde yüzbinlerce oyuncu kitlesine ulaşması oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı. Üstelik kapalı beta sürecinde olmasına rağmen bir çok popüler MMOFPS oyuncusunu da kendine çekerek, rakip oyunların yeni güncellemelerle dikkatleri tekrardan üzerine çekmeye çalışarak oyuncu kitlesini mümkün olduğunca en aza indirgemeye çalıştığı görüldü. Bu denli etki yaratan Valorant, ücretsiz oynanabilir olabilmesinin yanı sıra oyun içerisindeki para birimi olan Valorant Points ile satın alınan eşyalar maçın dengelerini değiştirmese de, kozmetik tarafında farklılıklar yaratıyor.

Valorant Points, Riot Games tarafından anlaşmalı olan E-Pin firmalarında oyunun kendi bünyesindeki sistem ile satılmakta. Nereden almak mantıklı sorusuna ise en iyi yanıt, güvenilir E-Pin firmaları. Bu firmaların çoğu müşterilerine bonus puan, indirimli fiyat, canlı destek ve kullanım bilgisi gibi birçok hizmeti sağlıyor. Tamamen yasal olduğunu da belirtelim. Hemen, piyasadaki güvenilir Valorant Points satan bir firmanın bayilerini sıralayacağız. Bu her bayi genellikle farklı avantajlar ve farklı indirimler sunmakta.

Ucuz Valorant Points Nereden Alınır?

Karakterinize yeni kostümler ve silahınız için yeni kozmetiklere sahip olmak için VPoints almanız gerekir. Ucuz fiyatlı VPoints alabilmek için ise aşağıda sıralanan siteleri ziyaret edebilirsiniz.

1. BursaGB.com

BursaGB, 12 yıldan bu yana Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde E-Pin ve CD Key satışı dahil olmak üzere oyunlara ve oyunculara özel pazar alanı hizmeti veren bir platform. Popüler Steam, Origin ve uPlay oyunları dışında hediye kartları ve bazı oyun hesap satışlarının önünü açıyor. League of Legends oyuncularının RP için tercih ettiği bu site üzerinden indirimli Valorant Points satın al diyerek çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.

2. GameBayi.com

GameBayi, Türkiye’nin ilk oyun satış sitelerinden biri olarak biliniyor. Özellikle MMORPG oyuncularının alışveriş noktası olan bu platform üzerinden Valorant dahil olmak üzere binlerce oyunun alışverişini birçok avantajla gerçekleştirebilirsiniz.

3. AtaGame.net

Sakarya’da bulunan AtaGame internet kafesinin müşterileri dahil olmak üzere Türkiye genelindeki oyunculara oyun satış hizmeti sunan AtaGame: BursaGB ve GameBayi gibi binlerce oyunun satışını yapmaktadır.

Siz de bu üç firmadan birini kullanarak güvenli ödeme kanalları, canlı destek hizmeti, alanında yetkin çalışanları ve legal işlem veren firmalardan Valorant Points satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir