Uydunet 1024 Kbps ile Torrent hız rekoru

torrent-119Vay anasını sayın seyirciler bugünleri de mi görecektik be! Bir Uydunet kullanıcısı olarak pek fazla seed edilmeyen 900 küsür Mb’lık bir torrent dosyasını 119.8 Kb/s ile indirerek Torrent dünyasında (en azından Yalova/Uydunet 1024 Kbps için) bir rekora tanıklık etmiş bulunmaktayım.

Allah belanızı versin lan servis sağlayıcılar, bizi düşürdüğünüz şu durumlara bir bakın. Allah’ın böcek yiyen Çinlileri bile bizim 10 katımız hıza onda bir ücretle sahip oluyorlar, bizim burda bahsettiğimiz rakamlara bak, saniyede 119 kb’a seviniyorum lan.

Gözü yaşlı analar artık ağlamayın! Türkiye’de internet çok yakında ucuzlayacak/hızlanacak!..

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

11 Yorum

 1. mustafa dedi ki:

  dalgamı gegiçiyon lan biz konyada jet gibi kullanıyoruz senin türksata hakeret ettigin için senin hakkında hukuki işlem başlayacak

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Etli ekmek kafalılara kıyak geçiyorlar desene “lan

 3. umtcvk dedi ki:

  evet sayın seyirciler dış kulvardan gelen mustafa atağa geçti ondan binmilyon sekizyüz seksen dörtbin boy önde olan caneri yakalamaya  çalışıyor….

 4. kaan dedi ki:

  caner bıraz abartmışsın sanırım.7 aydır uydunet kullanıyorum ve bağlantı tt nete göre fena değil. 130 kbs den aşşağada düşmüyo hız.sizin bölgede sorun var sanırım

 5. Caner Öncel dedi ki:

  Kaan yok abartmadım ben sadece Yalova’da değil öncesinde Konya’da da Uydunet kullanıyordum ve o dönemler gerçekten büyük problemler yaşatıyordu ve evet doğru söylüyorsunuz aslında belki de bizim gibilerin sızlanmaları yüzünden artık kendine çekidüzen verdiler artık o kadar problemli bir iss değiller :)
  (bu arada yazı da Eylül tarihli)

 6. engin dedi ki:

  İstanbul uydunet kullanıcısıyım. Sen yazalı 3 ay geçmiş durumun nedir bilemem ama Sürekli bağlantı kesilmesi bende oluyor.
  Servis aranınca hemen gelsede sonuç değişmedikten sonra gelebilmeleri bir fark yaratmıyor. İSt da olduğumdan da olabilir.
  Bir de anlam veremediğim şey; bir dosya indirir yada online bir izleyişte bağlantı kesiliyor ve yüklenen online video vs yarım yükleniyor.
  Sanki birisi otomatik olarak belli bir sınırı geçince kesilmeye ayarlamış gibi.!!

 7. ccc usuyoruz reyiz ccc dedi ki:

  subhanallah kardesim ibretlik bir paylasim olmus ?

 8. uğur dedi ki:

  Yaklaşık 4 ay önce Shenzen’deydim.Emin olun internetimiz onlara göre çok hızlı :).TTNET kullanıcısıyım sağolsunlar kampanyadan yararlanıyorum 8 mbit kullanıyorum.Gayette memnunum halimden sonuçta 1 film 25 dakika sürüyor :)

 9. Berkan Şeker dedi ki:

  200’den aşşağı düşmüyo benimki.. Zamanı geldiğinde 600kbps görmüştüm ama ort. 200-250kbps arası iniyo torrenler

 10. Murat ALABACAK dedi ki:

  Hem konu hortlasın hem ben sevineyim dedim bende ttnet kullanıcısıyım. Ağabeyim küfrederken duymuş herhalde dedi uzaktan biz zamanında 10kb’a ‘vay anasını satayım bu ne lan uçuyo’ falan diyorduk dedi. Ama beni ikna edemedi 20 yıl önce 10 kb 20 yıl sonra 100 kb oda maximum bu mudur budur :)

 11. namık dedi ki:

  Aklı olan uydunetden uzak durur 4 aydır Bakırköyde aboneyim böyle rezalet yaşamadım .25.01.2012

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.