UzmanTV’den büyük yenilik

Her konuda üretilen çeşitli içeriği ve alanında yetkin uzmanları ile UZMANTV 6 yıldır internet dünyasında büyük bir boşluğu dolduruyor. Her gün özgün içerik üreten ve bunu izleyicileriyle paylaşan site son derece zor bir işi başarıyor. Aklımıza gelen her sorunun cevabını bulabileceğimiz UZMANTV web sitesinde köklü bir yeniliğe gitmiş.

Tasarımda sadelik ve düzen
Renklerle birlikte ilk göze çarpan değişiklik logonun tamamen yenilenmiş olması. Mavi ve yeşilden sonra seçilen kırmızı – siyah ve arka fonun beyaz oluşu sitenin canlanmasını, değişken ve çeşitli içeriğin ön plana çıkmasını sağlamış. Ana sayfada yer alan büyük görseller sitenin cazibesini arttırmış. Yeni site ana sayfası ile ana kanallara ve programlara ulaşım daha kolay. Düzen ve sadelik aramayı ve sonuca ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Player artık daha işlevsel
UZMANTV Player’da da önemli değişikliklere gidilmiş. 4:3’ten 16:9’a dönüşen video player ile görüntü kalitesi artmış. Ayrıca playera eklenen Google Plus, Twitter ve Facebook ikonları ile sosyal medyayla etkileşim artık daha da kolay.

Video sitelerinin günümüzde artan önemi düşünüldüğünde yeni UZMANTV bilgisayar kullanıcıları için daha işlevsel ve estetik bir algıyı beraberinde getiriyor. Artan görüntü kalitesi, görsel ağırlıklı sayfalar, videoyu izlemeden fikir sahibi olmak isteyenler için player altında yer alan deşifre kısmı UZMANTV izleyicisi için büyük ve önemli değişiklikler.

Sitede yer alan arama kısmı da aranan konuya ait videoya daha kolay ulaşmak adına gözden geçirilmiş. Kelime tamamlama özelliği sayesinde arama butonu ile arama sorunsuz bir sürece dönüşmüş.
Yenilenen tasarım ve işlevsel özellikler sitenin kolay kullanımına son derece yardımcı. Android ve iOS uygulamalarında da tasarımı yenilenen UZMANTV, eski kullanıcılarının yanı sıra yeni ziyaretçilerine de keyifli bir deneyim sunuyor.

http://www.uzmantv.com/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

 1. Emre dedi ki:

  Uzman TV, İnternet deryasındaki gereksiz sıkıcı bilgi yığınları ile dolu zirilyar internet sitesi içinde belkide işini en iyi yapan ve bilgi edinme konusunda büyük bir yarar sağlayan benim çok beğendiğim bir site.
  Videolar Kısa ama öz, aradığın çoğu konunun cevabı orada fajat yeterlimi, çok değil ama merak giderecek kadar.
  Teşekkürler Uzman TV.

 2. ehliblog dedi ki:

  Aynen dediğiniz gibi.Kısa, öz ve doğru bilgiye kolayca ulaşabiliyoruz

 3. Yaşar dedi ki:

  Manşet’de güzelmiş :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.