Van depremi Amerika’nın saldırısıydı. İşte kanıtları (HAARP)


Van’da gerçekleşen depremleri harita üzerinde inceleyen uzmanlar merkezlerin muazzam şekilde birbirlerine paralel olduklarını ve böyle bir şeyin doğal yollarla gerçekleşmesinin imkansız olduğunu söylüyorlar. Bu videoyu kesinlikle izlemenizi ve eğer hakkında hiçbir fikriniz yoksa Amerika’nın HAARP teknolojisini araştırmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca taşları yerine oturtmak için lütfen 17 Ağustos 1999 depremiyle ilgili tesbitlerime de göz atın.


Sanki memleketin üzerinden barkod tarayıcısıyla geçilmiş gibi. Ayık olun millet, neyle karşı karşıya olduğumuzu bilin.

– Şu sistemin uyumuna bakın!
– Beni şaşırtan sürekli tekrarlanıyor olması.
– Bu doğal değil
– Hayır değil, doğal olan hiçbir tarafı yok
– Bu kasıtlı
Bu bir ülkeye saldırı!
Evet bu bir saldırı. Tornadoların, tsunamilerin saldırısına uğruyoruz. Artık bombalar kullanmıyorlar tektonik silahlar kullanıyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

19 Yorum

 1. Blogger dedi ki:

  teslanın teknolojisi bu

 2. Kamil dedi ki:

  Caner senin bu müthiş tespitlerin yüzünden kendi araştırmalarıma zaman ayıramıyorum O.o 20’den fazla taslak halinde yazım var vallahi. Bunu da ekliyorum şimdi…

 3. Mahmut Yaşar dedi ki:

  Caner burda çok büyük bir yanlış var bahsi geçen analiz Kütahya depremi için yapılmıştır. Kütahya depreminden sonra ortaya çıktı bu video Youtube’de Van depremi diye tekrar ısıtıp önüne sürüldü u milletin. Blogumda senin yazından önce bu konuya değinmiştim isteyen okuyabilir hala anasayfada mevcut. Haritaya dikkat edin Van şehrinin hemen yanında Van gölü bulunmasına karşın haritayı uzaklaştırdıklarında dahi göle rastlanmıyor yani iç Anadolu bölgesinin olduğu kesimler. HAARP araştırmasını da bilmeyen yoktur tabiki ama Van depremi de bu araştırmadan mı kaynaklıdır bilinmez sadece varsayım olabilir. Ama bu analiz Van depremi için değil o kesin :)

 4. Semih dedi ki:

  Korku imparatorluğuna hoşgeldiniz.. Ortada birşey olup olmadığı bile belli değil ama blog yazarları bile bilmeden adamların oyunlarına ön ayak oluyorlar. Bu video kütahyaya ait ama farketmez, bu videoda belirtilen merkezlerin doğru olduğunu kim söylüyor, gerçekten bu noktalarda sarsıntı olduğunu kim ispatlıyor, iki tane şaklaban amerikana mı inanıyoruz artık… Açın gözünüzü, adamların yaptıkları herşeyden az çok haberimiz var, ama oluşturulmaya çalışılan korku imparatorluğuna dikkat çekerim…. Blog yazarları da gerçeği göstermeye çalışırken aslında bilmeden adamların korku imparatorluğuna katkıda bulunuyor, ortada gizli bi savaş var zaten ama adamlar psikolojik olarak galip geliyorlar kafadan..

 5. Caner Öncel dedi ki:

  Bravo beyler “ayıksınız” :)

 6. Kamil dedi ki:

  @Caner Allahtan yazılarım taslakta asdnakjsdaskd :D

 7. Cihan dedi ki:

  Artık hangisinin video’su olduğunu bilmiyorum ama bildiğim tek şey şu;
  ”15-20 nüfuslu ve eğitim seviyesi düşük yerleri seçiyorlar ” diyor video’yu anlatan.
  Ne kadar cahil ve geri kalınmışlığın acı bir gerçeği malesef.

 8. Caner Öncel dedi ki:

  Yok be Kamil yayınlasaydın keşke :) Bunlar iki taraflı mevzular, evet korku imparatorluğu kurmaya, insanları psikolojik olarak çökertmeye, çaresiz hissetirmeye çalıştıkları doğru fakat öte yandan ciddi ciddi pis işler çevirdikleri de doğru. O açıdan bu videonun %100 gerçek veya %100 propaganda malzemesi olduğunu söyleyemeyiz.

  Cihan :)

 9. Furkan dedi ki:

  Viral reklam.
  Bu tarz teknoloji kimde olursa olsun bunu van için geliştirmezdi vanda kullanmazdı ne olaylar yaşadık. Test mest olaylarınıda geçelim orada bildiğin viral reklam yapılıyor hiç kimse dünya düzeneğiyle bu derece oyanayamaz birazcık mantığa davet ediyorum.

  • Cevat dedi ki:

   Aynen öğle kardeşim bunlar hiç birşeyin farkında değiller şuan dünya üzerine deccal inmiştir çünkü deccal dünyaya indiği zaman dünyanın dengesi ve saçma bi olaylar yaşıyacağız ve haarp denilen bu yer anca elektirik üretir dünya düzenini yaratandan başka kimse bozamaz ilahi güç sadece allah-ü tealdadır

 10. Atakan Kandemir dedi ki:

  doğuda ki depremlerden hemen sonra medyada ve internette yapılan ilk düşüncesiz ayrıştırıcı yorumlar bölgede amerikanın kurmak istediği kürt devleti projesine katkı sağladı, böldü ayrıştırdı. ama sonra toparladık, yardımlar, yardım hikayeleri, kardeşlik portreleri vs. derken tuzağa düşmedik eğer bu bir Haarp olayıydıysa…

  ama bir de şu var, bu teknolojiyi gerçekten merak ediyorum, bulutlar ve yıldırımlar nasıl oluyor da depreme sebep oluyor. Bölgede o gün şiddetli yağmur yağmış mı :) komik geliyor biraz.. hani deprem yapacak kadar bir elektrik akımı, yıldırım yerin altına mı gönderiliyor, sarsıntı nasıl oluyor.. üstünkörü çabucak inanıyoruz gibi geliyor bana, acaba?

 11. ahmettatar dedi ki:

  Ya beyler bırakalım öyle şeyler konuşmayı lütfen onnar kim ki korku imparatorluğu kuracaklarmış kim korkuyor ki?? Biz müslümanlar Allah’ın bizi sevmemesinden başka kimseden hiçbirşeyden korkmayız onlar ne oyun oynarsalar oynasın anca kendilerini eğlendirirler safsatalarla.. Deprem doğal bir olay ona da kudreti olan tek güç sahibi Allah’tır.. Depremin bile Allah’ın bir uyarısı değil de, USA’nın bir tehdidi olduğunu sanarsak eğer; Allah, bizi kendimize getirmek için daha ne yapmalı acaba merak ediyorum ayağımızın altındaki toprağın her an göçüp gideceğini hatırlatıyor ama biz bu olayda bile Allah’ın işi değil dersek daha başka nasıl dikkatimizi çekebilir yüce yaradan??? Delireceğim ya tövbe haşa..

 12. emre cem eleviş dedi ki:

  Okuyan kuzenimden öğrendiğime göre ( jeoloji) bunlara paralel deprem deniliyor sanıldığı anormal bir şey de değil üstelik. iki tane farklı katmanın yerin altındaki çeşitli maddeler dolayısıyla yerkabuğunun çatlayarak açılması.  Ayrıca adamların öyle bir gücü olsa brakın bu videonun you tube konulmasına çekilmesine bile izin vermezlerdi. Amerikada olan kasırgaları durdurulardı önce . ve neden Türkiye iyi hoş güzel bir ülkede pek de gelişmiş bir tarafmız yok açıkçası. Üstüne Van’ı seçmek saçmalık daha iyi bulamamışlardı diye sürdürebilirim ama sanırım noktayı anladız

 13. Esat Tanören dedi ki:

  tuzağa düşmedik, birleştik falan diyorsunuz ya :) nasıl inanıyorsunuz bunlara ya? Gerçekten orada olanlar hakkında bir fikriniz varmı?

 14. Yusuf44 dedi ki:

  Yağ Caner Abi İşimizi Ürperttin

 15. Yusuf44 dedi ki:

  Esat Caner Abi Yazıyosa Doğrudur

 16. Can kuş dedi ki:

  Allah’a inanıyorsan gerisi boş akılli ol sende caliş

 17. Kara Murat dedi ki:

  Bu deprem sayesinde BOP eş başkanına ek kaynak çıkartıldı. Deprem vergisi toplatılarak propaganda hizmetlerinde kullanıldı. Basit iki cümle kurdum, anlaması idrak etmesi çok kolay.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir