Ve bardağım oldu!


Bir kaç gündür kargo yolu gözlüyordum, hani büyük bir arzuyla “Bu bardaktan istiyorum!” demiştim ya, Paşabahçe’nin ilgili departmanları bile bu feryadıma kayıtsız kalmışken okurlarımızdan sevgili Özgen (PixelMania) çığlığımı duymuş ve bana kendi kullandıklarından bir tanesini göndereceğini söylemişti. Çok şükür amansız bekleyiş sona erdi ve kargo paketi bugün elime ulaştı. Sağolsun öyle güzel paketlemiş ki o bir kaç gün “acaba yolda kırılır mı ki…” diye boşuna endişe etmişim.

Sanırım Özgen’in de dediği gibi bir bakıma çok şanslıyım, çıkıp “bu bardaktan istiyorum” dedim ve birileri tutup hiç hesapsız bu dileğimi yerine getirdi. Hayatın bu tür ufak detayları bir çokları için pek fazla anlam ifade etmiyor olabilir ama sanırım benim için hayat başlıbaşına bunlardan ibaret; küçük mutluluklar. Alt tarafı bir bardak üzerine felsefe yaptığımı düşünebilirsiniz ama aslında ortada “bir bardak yok”, iletişimin gücünün, karşılıksız iyiliğin ve aynı iyiliğin her iki taraf için sağladığı hazzın bardak kisvesine bürünmüş hali var :) Ben de bu sinerjinin var olabilmesine imkan sağlayan böyle bir platformun sahibi olduğum için iki kere mutluyum.

Şimdi bu bardağı her kullanışımda aklıma Özgen, Almira Kozmetik ve Balıkesir gelecek, ayrıca şu andan itibaren onun için bir adet Lipton bardağı bulup kendisine ulaştırmak için elimden geleni yapacağım :) Tekrar teşekkür ederim Özgen.

Son olarak bu bardak mevzusuyla sitemizde büyük bir bardak fetişisti grubu olduğunu keşfettiğimi söylemeliyim, meğer egonomikçiler bardağı ne çok seviyormuş. Ama metin olunuz sevgili arkadaşlar bu konuya eğilip bir yerlerden bir kaç kasa bardak bulup her bardaksevere bir adet ulaştırmak için tüm imkanlarımı seferber edeceğimden emin olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

16 Yorum

 1. rufack dedi ki:

  Hayırlı olsun kardeşim bardağın, artık darısı bizim başımıza inşallah :D

 2. Mert dedi ki:

  Bende istiyoruummmmmm :(:(

  Sayın PixelMania hemşeri sayılır fazla varsa bitanede ben alabilirmiyim????
  Hemşeri sayılır Balıkesir/Gönenliyim ama izmirde ikamet etmekteyim bardağım kırıldığı için çok acı çekmekteyim.. Site açıcam en sonunda bende Bu bardaktan istiyorum kampanyası sesimi belki cocacola veya paşabahçe duyar. :(:(:(

 3. PixelMania dedi ki:

  bi Lipton bardak bulana kadar nete girmeye son veriyorum desem… birileri sesimi duyarmı acaba?

  Mert üzgünüm ancak “gönderebileceğim” başka yok. “Firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi nedeniyle Egonomik okurları adına teşekkür ederiz. Egonomik’e özgü sınırlı sayıda üretilen CocaCola Kutu Cola Bardağı stoklarımızda bulunmaması nedeniyle isteğinizi üzülerek yerine getiremiyoruz.”

 4. umtcvk dedi ki:

  Konu ile alakalı Paşabahçenin Egonomik ile bir kampanya yapacağından eminim.. mutlaka bu bardaktan isteyen bir çok egonomikçi vardır ve paşabahçe bizler kırmaz…

 5. Aykut Taşkın dedi ki:

  Bardağın hayırlı olsun güle güle ayran iç ^^ kola sevmediğim için öyle dedim :)

 6. PixelMania dedi ki:

  Lipton bardağı istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 7. levent dedi ki:

  hayır, hemen yıllar öncesi kitapçı vitrininde görüp, ” adı bile yeter” deyip aldığım incecik (o zamanın yazko yayınlarından çıkan) şiir kitabı aklıma geldi: Işıl Özgentürk – Küçük Sevinçler Bulmalıyım..

 8. Berhan dedi ki:

  Özgen Lipton dediğin bardağı tarif edermisin. Belki yardımcı olabilirim bu hususta :)

 9. Berhan dedi ki:

  Yanlız ben son mesaj tarihine bakmamışım galiba :) uzun zaman geçmiş :)

 10. weberhan dedi ki:

  @Caner elimde Lipton bardağı var ama istediğiniz bardak mı onu anlamaya çalışıyorum eğer tariflere uyarsa göndercem :)

  • Caner Öncel dedi ki:

   Lipton bardağıysa her türlü çay bardağıdır o, istediğimiz bardaktır :D
   Ama senin kullandığın bardaksa istemem, hani elinde fazla varsa diye diyorum.

 11. weberhan dedi ki:

  Eve gidince bol bol fotoğrafını çekip göndereceğim. Muhtemelen istediğiniz bardak. Elimde yeterince var. Annem sağolsun “evde kullanırsın” diyerek bir koli dolusu bardak yollamış. İçinden 3 tanesini anca kullanıyorum. Dolayısıyla fotoğraflardan sonra bardaklar yola çıkar :) Ayrıca 4 aydır blogu takipteyim. Faydalandığım bilgilerin karşılığı olması imkansız ama yine de bloga karşı çok pozitif olduğumun bir göstergesi olsun isterim. Öz Türkçeyle yazmaya çalıştım, hatamız varsa affola, saygılar :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.