Ve bardağım oldu!


Bir kaç gündür kargo yolu gözlüyordum, hani büyük bir arzuyla “Bu bardaktan istiyorum!” demiştim ya, Paşabahçe’nin ilgili departmanları bile bu feryadıma kayıtsız kalmışken okurlarımızdan sevgili Özgen (PixelMania) çığlığımı duymuş ve bana kendi kullandıklarından bir tanesini göndereceğini söylemişti. Çok şükür amansız bekleyiş sona erdi ve kargo paketi bugün elime ulaştı. Sağolsun öyle güzel paketlemiş ki o bir kaç gün “acaba yolda kırılır mı ki…” diye boşuna endişe etmişim.

Sanırım Özgen’in de dediği gibi bir bakıma çok şanslıyım, çıkıp “bu bardaktan istiyorum” dedim ve birileri tutup hiç hesapsız bu dileğimi yerine getirdi. Hayatın bu tür ufak detayları bir çokları için pek fazla anlam ifade etmiyor olabilir ama sanırım benim için hayat başlıbaşına bunlardan ibaret; küçük mutluluklar. Alt tarafı bir bardak üzerine felsefe yaptığımı düşünebilirsiniz ama aslında ortada “bir bardak yok”, iletişimin gücünün, karşılıksız iyiliğin ve aynı iyiliğin her iki taraf için sağladığı hazzın bardak kisvesine bürünmüş hali var :) Ben de bu sinerjinin var olabilmesine imkan sağlayan böyle bir platformun sahibi olduğum için iki kere mutluyum.

Şimdi bu bardağı her kullanışımda aklıma Özgen, Almira Kozmetik ve Balıkesir gelecek, ayrıca şu andan itibaren onun için bir adet Lipton bardağı bulup kendisine ulaştırmak için elimden geleni yapacağım :) Tekrar teşekkür ederim Özgen.

Son olarak bu bardak mevzusuyla sitemizde büyük bir bardak fetişisti grubu olduğunu keşfettiğimi söylemeliyim, meğer egonomikçiler bardağı ne çok seviyormuş. Ama metin olunuz sevgili arkadaşlar bu konuya eğilip bir yerlerden bir kaç kasa bardak bulup her bardaksevere bir adet ulaştırmak için tüm imkanlarımı seferber edeceğimden emin olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

16 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir