Virüs avı yarışması başladı!


Evet sevgili okurlar saat 16:00 itibarıyla virüs avı yarışmamız başladı. Bu bol hediyeli yarışmada isminizi kazananlar arasına yazdırmak için yapmanız gereken tek şey Egonomik’in Temmuz 2009 ile Nisan 2010 arşivi arasındaki sayfalarda dolaşmak ve sayfalara rastgele yerleştirilmiş olan 5 adet virüsü bulmak. Virüsleri bulup bize ileten ilk 3 kişiyi harika hediyeler bekliyor.

Yarışma konsepti ve birbirinden güzel hediyeler hakkında detaylı bilgilere şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tüm katılımcılara bol şanslar dileriz, hızlı olan kazansın :)

Ayrıca sayfalar arasında dolaşırken size eşlik etmesi için Egoradyo tüm gün kesintisiz olarak yayında olacak. Yayını buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. Mehmet Zorba dedi ki:

    Bulabilen varmı ? ben hiç bulamadım :D

  2. Murat ALABACAK dedi ki:

    adam 17 dkda bulmmus :D

  3. ahmettatar dedi ki:

    Kaç yıl geçti ben hala bunun mantığını anlamadım ya bile bile virüslü dosya yerleştirdin sunucuya ve bulmamızı istedin doğru mu bu Caner..? Ya ben bunu okuyunca 2-3 ay korkudan virüs bulaşacak diye buraya giremedim haberin var mı..? Şimdi okuyunca hatırladım tedirgin olup egonomik okumak isterken yok yok virüs vardı deyip korkup girmediğimi..:) Hayır anlamadığım virüsleri sen mi tasarlamıştın ki yani iyi huylu virüslermiydi..?

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir