Vücudunun yarısı olmayan adam: Peng Shuilin


37 yaşında Çinli bir market işletmecisi olan Peng Shuilin’in akıl almaz bir hikayesi var. 1995 yılında bir çok insanın hayatta kalamayacağı dehşetengiz bir kaza geçiriyor, vücudunun tam ortasından koca bir kamyon geçiyor ve tabiri caizse adamcağızı ortadan ikiye bölüyor. Buna rağmen mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başaran adam uzun yıllar tedavi gördükten sonra, son teknoloji medikal cihazların da yardımıyla bugün kendi ayakları üzerinde durmayı başarıyor. Tam bir azim ve yaşama tutunma hikayesi yani. Oturup halimize şükredelim azizim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

  1. bymfy dedi ki:

    Dikkat ederseniz insanlar bu paylaşıma yorum yapmıyor : /

  2. Korhan dedi ki:

    maaleseef “isyeeeaaannnn” sesli ve tekrarlı, “şükür” sessiz ve nadir yapılır genelde :) bir hastalıkta yahut bir uzvumuzun noksanlığında, dünya bizim olsa, düşünmeden verir sıhhate ermek isteriz.. kaç dünya zenginliğine sahipken düşünmez isyan ederiz. nankörüz ve buna kendimizde şahitiz.. dediğin gibi “şükretmek lazım azizim”. çok şükür

  3. aorhan dedi ki:

    Cidden şükretmek lazım. O değilde adamı görünce direk aklıam Ninja KAplumbağalar’daki beyin karakteri geldi. Resmen admaı onun gibi düzenek yapılmış. Takdir etmek lazım.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir