Web sitenizde kullanabileceğiniz hoş bir etiket (tag) tasarımı

Hostinger


Hani sitemin diğer her türlü donesi gibi etiket tasarımı da daha fazla araklanmasın diye söylemiyorum ama adamlar on numara iş yapmışlar, mıımmhh parmaklarınızı yersiniz, oturmuşlar nasıl yapıldığını da kalem kalem anlatmışlar.

Zaman kaybetmeden demo sayfasına gözatmak için şuraya tıkıldayabilirsiniz. Tasarımın Photoshop + CSS marifetiyle nasıl vücut bulduğunun anlatıldığı sayfaya gitmek ve download edip hemen kullanmaya başlamak için ise şu sayfayı öneriyor Doktor Alban (vardı ya hani “no haş haş no kokain” diyen adam… Şu adam işte).

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

6 Yorum

 1. 32byte

  slm caner. bu eklentiyi wordpresse kurmayı denedim. wp_tags fonksiyonuyla ama span class tags her bir etikette olması gerekirken bu fonksiyonda tüm etiketleri kapsadığı için tüm etiketleri tek bir şekil içinde up uzun gösteriyor. daha doğrusu tüm etiketler tek bir tag image ı şeklinde çıkıyor tren gibi… demem o ki bu  tasarımı standart wp_tag fonksiyonu ile kullanacaklar hiç zahmet etmesin. Ya da bana da bi anlatsın…

 2. Caner
  Yazar

  Abi bu olay etiket bulutundan ziyade daha çok yazılarda belirtilen etiketlerde kullanmak için tasarlanmış. Onu da the_tags ile kullanabilirsin.

 3. 32byte

  :) yanlış yazmışım tabi ki the_tags kastettim. cloud nerden çıktı bilmiyorum. AMa css ile biraz uğraşırsam düzelir. kanımca. Hatta vakit bulup yaparsam burada yayınlayacağım:)

 4. Doğan

  Caner abi sen bizi bu adamların eline bırakma kısadan kendi kullanmış olduğun etiket eklentisini paylaş bizimle gitsin. :P İhtiyaç duyulan bir emek diyebilirim. Ama tabi karar senin saygılarımla…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir