Web tasarım, e-ticaret ve hazır site çözümleri: Çizgi Web Tasarım

Çizgi Web Tasarım olarak 2010 yılından bu yana Web Tasarım, E-Ticaret ve internet reklamcılığı alanlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2013 tarihi itibariyle 600’ü aşan müşteri portföyümüz ile Türkiye’de bulunan tüm sektörlerdeki firmalara hitap ediyoruz.

Hiç şüphesiz günümüzün en etkili ve düşük maliyetli reklam ve tanıtım aracı internet siteleridir. Tüm Dünya’dan 7/24 ulaşılabilirlik sağlayan web sitelerimiz, biz geceleri uyurken bile bize yeni müşteriler edinme fırsatı sunar.

Geliştirmiş olduğumuz web sitesi ara yüzleri ile müşterileriniz bir web sitesinden daha fazlası ile karşılaşacaklar. Tablet PC’lerden akıllı telefonlara internetin bulunduğu her yerde firmanıza ulaşılabilsin. Müşterileriniz ister web siteniz üzerinden vermiş olduğunuz hizmetleri incelesin, ister E-Ticaret siteniz üzerinden bir ürün satın alsın. Web siteniz ile Dünya’nın her noktasında var olmanın avantajını yaşayın.

Türkçe yönetim paneli aracılığı ile web sitenize dilediğiniz kadar ürün ve hizmet ekleyebilir, istediğiniz sayfalar da güncellemeler yapabilirsiniz. Web tasarım paketlerimizde bulunan Site içi SEO uygulamaları ile arama motoru sıralamalarında daha rahat yükselme şansını yakalayın.

Yeni Türk Ticaret kanunu ile firmaların artan web tasarım ihtiyaçlarını daha hızlı ve daha uygun fiyatlar ile karşılayabilmek için satışa sunmuş olduğumuz Hazır Web Sitesi paketlerimiz müşterilerimiz tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri, özelleştirilebilir altyapısı ile Hazır Web Sitesi paketlerimiz firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde hazırlandı.

Türkiye Genelinde bir çok firma Web Tasarım Firması arayışı içerisindedir. Büyük şehirler dışındaki illerimizde Web Tasarım hizmeti veren firma sayısı ya çok azdır ya da hiç bulunmamaktadır. Firmalara vermiş olduğumuz Web Tasarım Bayiliği ile kendi Web Tasarım satış ağınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Çizgi Web Tasarım’a ulaşmak için www.cizgiwebtasarim.com adresini kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. anneyemektenevar dedi ki:

    Caner bey bu çizgi web tasarım sizin çalıştığınız yermi ben mi öyle anladım..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir