Winamp ile Müzik Dinlemenin Tadını Çıkarın


Uzun yıllardır bir çok bilgisayar kullanıcısının medya dosyalarını oynatmak için tercih ettiği popüler medya oynatıcısı Winamp, günden güne gelişmekte ve kendini yenilemekte olan başarılı bir program olarak dikkat çekiyor. Sade tasarımı, çoklu dil desteği, kolay kullanımı ve daha bir çok gelişmiş özelliğiyle kullanıcıları kendisine bağlayan Winamp, bir çok kullanıcının vazgeçilmez programları arasında yer alıyor.

Eski klasik arayüzünün yerini artık özel olarak tasarlanan “Bento” temasına bırakan Winamp bir çok güvenlik açığını da ortadan kaldırılmış durumda. Bunların dışında iPod ve benzeri taşınabilir müzik aygıtları için de tam anlamıyla destek sağlayan Winamp ile senkronizasyon artık çok daha kolay.

Winamp’ın gelişmiş özelliklerinin arasında; kullanıcıların sevdikleri müzikleri dinlerken istediği tınıyı tam anlamıyla yakalayabilmeleri için duyusal MP3 Surround desteği bulunuyor. Böylelikle daha gerçekçi ve temiz seslerle müzik dinlemenin tadını sonuna kadar çıkarma imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca gelişmiş ekolayzır ayarları ile istediğiniz mükemmellikte sese ulaşabilmeniz mümkün.

Tema desteği sayesinde Winamp’ı dilediğiniz gibi özelleştirebiliyor olmanızın yanında, programın eklentileri ile de istediğiniz bir çok görsel ve işitsel zenginliğe sahip olabiliyorsunuz. Tüm bu özellikler Winamp’ı bir çok bilgisayar kullanıcısının vazgeçilmezi haline getirmiş durumda.

Winamp’ı indirip hemen kullanmaya başlamak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:
http://www.tamindir.com/winamp/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. Karabulut dedi ki:

    Yazıyı görünce anladım 4 yıl olmuş Winamp’ı bırakalı. AIMP Player kullanıyorum. Daha iyi bence :)

  2. Onur dedi ki:

    Winamp’ı sevmiyorum.Onun yerine Vlc oynatıcıyı hatta windows media player’ı bile tercih edebilirim.Çünkü çok geç açılıyor.Çift çekirdekli(Intel T6400 2.0 Ghz) bilgisayarımda bile açılması için 4,5 saniye bekliyorsam kullanmam!!!

  3. Emin dedi ki:

    Android işletim sistemli akıllı telefonumda pro versiyonunu kullanıyordum. Çok memnundum onu bir kere belirteyim. Bir çok MP3 Player uygulamasını denedim ancak onun kadar başarılısını ne yazık ki göremedim.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.