Wondershare PDF Editor kısa bir süre için ücretsiz, kaçırmayın!

Hemen hepimiz bir vesile çeşitli PDF dosyalarını düzenleme ihtiyacıyla karşı karşıya kalmışızdır. Faturalar, CV’ler ve kaynaklarını kaybettiğimiz için üzerlerinde değişiklik yapamadığımız bilimum PDF dosyaları biz bilgisayar kullanıcıları için çoğu zaman sinir bozucudur. Bu formatın 2014 yılında hala bu kadar kapalı kalabilmiş olmasına şahsen pek anlam veremesem de çok şükür ki Wondershare gibi bazı geliştiriciler ürettikleri PDF Editor gibi araçlar sayesinde bu sorunun ortadan kalkmasına yardımcı oluyorlar.

Windows ve Mac versiyonları bulunan PDF Editor sayesinde bilgisayarınızdaki tüm PDF dosyalarını rahatlıkla düzenleyebiliyor, dilerseniz Word, Excel ve PowerPoint gibi ofis yapılarına dönüştürebiliyorsunuz. Resim formatlarını da destekleyen program ayrıca birden fazla PDF dosyasını da birleştirebilmenize olanak sağlıyor.

wondershare-pdf-editor-screenshot

Wondershare’in kampanyası sayesinde; Windows sürümü 69.95$, Mac sürümü 99.95$ karşılığı satılan programa bu yazıyı yayınladığım andan itibaren 2 gün boyunca ücretsiz olarak sahip olma imkanınız bulunuyor. Bunun için http://www.wondershare.com/pdf-editing/ adresine girerek programı indirmeniz ve size özel lisans kodunuzun e-posta adresine gönderilmesini sağlamanız yeterli (Mac kullanıcıları programa ve lisans kodlarına http://www.wondershare.com/pdf-converting-tips/ adresi aracılığıyla ulaşabilirler).

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

6 Yorum

 1. Fatih dedi ki:

  Teşekkürler Caner kardeşim. Çok işimi gördü :)

 2. Emrah dedi ki:

  Paylaşım için teşekkürler. Çok yararı oldu. İyi ki varsınız.

 3. Bilgehan dedi ki:

  Sagolasıııın…

 4. parsef dedi ki:

  Süpersin caner tamda böyle bir programa ihtiyacım vardı =)

 5. FATİH dedi ki:

  Gerçekten çok işime yaradı teşekkürler.

 6. ayti fatih dedi ki:

  arkadaşlar şuanda devam ediyor bilginize geri sayım 0landı ama hala ücretsiz :)
  Hepsi bizim adminimizin mahareti ADMİNİMİZ ÇOK YAŞA :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir