Wondershare’den gelen yeni yıl hediyelerim

Bence blog sahibi olmanın en güzel tarafı pek çok farklı insanla ve firmayla tanışmanıza vesile olması. Siz kitlelere ulaşmaya çalıştıkça kitlelerin size ulaşması da kolaylaşıyor. Egonomik sayesinde edindiğim çevreyi başka herhangi bir şekilde edinebilir miydim inanın bilmiyorum. Hatta an itibariyle 4. senemi doldurduğum işyerim ile tanışmama vesile olan dahi bu blogdur.

Wondershare ise zaman zaman çeşitli ürünlerinin tanıtmalarına yardımcı olduğum, özellikle multimedya işleme üzerine uzmanlaşmış yurtdışı menşeili bir yazılım firması. Eminim ismini duyanlarınız vardır. Ben de uzun zamandır Youtube gibi bir çok siteden video indirmek için AllMyTube isimli son derece başarılı bulduğum uygulamalarını kullanıyorum. Tarayıcı eklentisi falan var, insanın işini gerkeçten kolaylaştırıyor.

Bir süre önce bana çam sakızı çoban armağanı bir yılbaşı hediyesi göndermek istediklerini söylediler. Siz onu gönderirsiniz de tee oralardan buralara kadar ulaşır mı emin değilim, yine de sağolun göndermiş kadar oldunuz dedim. Olsun biz en azından denemiş olalım deyip gönderdiler.

Tabi aradan baya bir zaman geçti, ben olayı tamamen unutmuştum. Geçenlerde kargocu eleman, elinde sarı bir paketle ofiste belirince şaşırdım. Açtım baktım bizim Wondershare böyle tripotlu, selfi çubuklu, cep telefonu ile çeşitli olaylar yapmaya yarayan ilginç bir şey göndermiş. Pek öyle selfi çeken bir tip değilimdir fakat ilginç oyuncakları severim, hediye almayı daha çok severim tabi.

Bu uluslararası incelikleri için değerli Christine nezdinde tüm Wondershare ailesine Türk usulü teşekkürlerimi iletiyorum.

wondershare-newyear

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. Eren dedi ki:

  AllMyTube daha önce hiç denk gelmedi indirip denedim harbiden iyiymiş :)

 2. hacı ökkeş dedi ki:

  hocam türk usulu teşekkür derken resimdeki büyük boy bardaktaki çayla da görsel bir gönderme mi yapıyorsunuz :)

 3. Usluer dedi ki:

  Senin de dediğin gibi blog tutmanın en güzel yanlarından biri de birçok farklı insan ve firma ile tanışmak abi. Bunun faydasını her alanda görüyor bog sahipleri.

 4. cansın dedi ki:

  Wondershare nin video dönüştürme programını kullanıyorum. Tavsiye ederim :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.