WordPress – Infuse Theme


Infuse akıllara zarar bir WordPress teması. Her biri kendi içinde 3 farklı varyasyon barındıran tam 6 görünüme sahip, bu da tek bir tema ile sitenizi bambaşka 18 stil ile görüntüleyebileceğiniz anlamına geliyor. Yani eğer sitenizin teması ile övünmek istiyorsanız Infuse tam size göre, alın kurun sabahtan akşama kadar kurcalayıp durun. Aslında bu kadar karman çorman olmasaydı Egonomik için bile kullanmayı düşünebilirdim.

Temanın çalışan örneklerine şuradan gözatabilirsiniz.

Infuse temasını indir (4.9 Mb):
Download

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Onur dedi ki:

  Uzun zamandır paylaşımlarınızı takip ediyorum ve çok başarılı buluyorum.Daha önce Rocket Theme nin refrection adlı temasını denemiştim.Çok başarılı işcilik çıkartıyorlar doğrusu.Sizin paylaşımınızada baktım mükemmel gözüküyor.Kişisel sitemde deneyeceğim.Paylaşım için tekrar teşekkürler..

 2. Tayfun ÇAKIR dedi ki:

  Rockettheme olayı beni acayip tiksindiriyor.. Yaptıkları demolar normal wordpresslerden yani bizim kuracaklarımızdan farklı oluyor.. Özellikle infuse temasında rocktablar falan bazen bozuluyor ve şunu söylemek istiyorum ki Rocketteme wordpress ve joomla temaları tamamen birbirinin aynı temalar, grafik ve bileşenlerin yerlerini değiştirip satıyorlar ii walla..

 3. ErcanSss dedi ki:

  egonomiğin teması hazırmı senmi yaptın?

 4. Caner Öncel dedi ki:

  @ErcanSss: Hazır tema da ben işte baya bi mıncıkladım :)

 5. Ahmet Kazım Özerten dedi ki:

  kendi logomu koydum ama yüksekliğini yayarlayamadım

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir