WordPress temaları için yeni adresiniz: Turk Themes

WordPress kuşkusuz günümüzün en popüler içerik yönetim sistemlerinden birisi. Bloglardan e-ticaret sitelerine, fotoğraf ve video galerilerine, hatta otomobil kiralama sistemlerine kadar pek çok farklı amaca yönelik siteye altyapı oluşturuyor. Kullanım alanı bu kadar geniş olan WordPress’in farklı amaçlara yönelik yüzlerce, hatta binlerce ücretli ve ücretsiz temasının olduğunu çoğumuz biliyoruz.

Sizlere Türk WordPress dünyasının yeni gözdesi turkthemes.com‘dan bahsedeceğiz.

Turk Themes kişiye ve kurumlara özel WordPress tema tasarımı konusuna biraz daha kurumsal bir yaklaşım getirmiş. Halihazırda mevcut 100’e yakın müşterisi, standart WordPress temalarının dışında kalan çizgisi ve Türkiye’de kendine ait bir tema frameworkü olan tek firma olarak öne çıkıyor. Başarılı referanslarının yanında özel wordpress tema tasarımları ve hazır temaları ile Türk WordPress dünyasının yeni yüzü olmaya hazırlanıyor.

turk-themes-screenshot

Türk Themes ile çalışmanın farklı yolları var. Uygun bir bütçe ile hızlı aksiyon almak isteyenlerdenseniz, firmanın sunduğu çeşitli hazır alternatiflere yönelebilirsiniz. Daha gelişmiş, sizin sitenize özel bir çözüm arıyorsanız, “WordPress altyapılı sitenizi dilediğiniz her şeye dönüştürebiliriz” sloganıyla hizmet veren Türk Themes’den tamamen size ve ihtiyaçlarınıza özgü bir çalışma talep edebilirsiniz.

Bir çok kurumsal firmanın, ayrıca gözde internet sitesinin güvenini arkasında bulunduran Türk Themes, hazırladığı wordpress temaları ile onlarca küçük blog sitesine, ayrıca her ay milyonlarca kişinin ziyaret ettiği ünlü film / dizi izleme sitelerine sorunsuz hizmet veriyor. Bu sayede elde ettiği birikimi yeni çalışmalarına yansıtan firma yeni tasarımcınız olmaya aday.

Turk Themes’in en çarpıcı hizmetlerinden birisi de 1 yıl ücretsiz destek sağlıyor olması. Gerek dünyada, gerek ülkemizde tema siparişi verenlerin en çok yakındıkları noktanın satış sonrası yetersiz destek olduğunu göz önünde bulundurunca, bu eksikliği tam anlamıyla giderme gayretinde olan Türk Themes’in rakiplerinden bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

WordPress altyapılı siteniz için tema yaptırmak istiyor veya kaliteli hazır wordpress temalarından satın almayı düşünüyorsanız Turk Themes ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

 1. Kaan dedi ki:

  Türk bir ekipten böyle bir çalışma çıkması gerçekten çok iyi.
  Fakat temalar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

  Klasik Türk mantığı, boş bulduğunuz her yeri dolduralım tarzında şeyler.
  Themeforest te çıkan temaları falan biraz daha incelemeleri gerekiyor.

  Herşeye rağmen iyi bir başlangıç.

 2. Kadir dedi ki:

  Kendileriyle çalıştım ve memnun kaldımburada görünce şaşırdım , tavsiye ederim

 3. Enes İLHAN dedi ki:

  Abi konu görselinde yazım yanlışı var. “Yönetmiyle oluşturun” yerine “Yöntemiyle oluşturun” şeklinde değiştirilirse belki daha çok ilgi görür bu site :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir