WordPress – Unite Theme


Unite oldukça şık, kullanışlı ve profesyonel bir WordPress teması. İçerisinde barındırdığı 5 farklı görünüm (skin) ile her türlü kullanım alanına uygun. Temanın tüm tasarım dosyaları (psd) ve html kaynak dosyaları paketin içinde. Ayrıca çalışan örneğini şuradan inceleyebilirsiniz.

Okurlarımızın ricası üzerine indirme linki kaldırılmıştır. İçeriği beğendiyseniz lütfen satın alın.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Ulvi dedi ki:

  bi dak lan, ben bunu parayla aldım da, burda download linki görüyorum sankim ;) Böyle bi siteye warez yakışmaz.

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Allah Allah aynı gecede iki kere warez ifadesi, demek ki bir yerlerde bir şeyleri yanlış yapıyoruz kendimize çeki düzen verelim.

  Kusura bakma Ulvi kardeş temalar hususunda “warez” olayı hiç aklıma gelmemişti.

 3. Ulvi dedi ki:

  Şimdi aklınıza geldi umarım :) Ricam bunu burdan kaldırmanız. Sonuçta bunu hazırlayanların çok emeği var ve kimse istemez paralı sattığı ürününü başka bir siteden indirilmesini. 

 4. kamil dedi ki:

  beğendim, daha önce indirmiştim aslında ama. Satın almaya karar verdim. Çok aşırı da pahalı değil aslında. Temaya göre fiyatı çok iyi; 37$

 5. Can Demir dedi ki:

  Bende eleştirel bir yorum yapmak için girmiştim fakat Ulvi arkadaşımız uyarmış , yazarda iyiniyetini göstererek silmiş. Buradan şunu belirtmek istiyorum ,bu tema Themeforest’de satışı yapılan uzun süre ilgi görmüş bir temadır.  Themeforest üzerinde kendi temalarını satan ve tam zamanlı tüm işi temalar olan insanlar var (benim gibi). Kendi başımıza gelmesini istemediğimiz davranışları başkasınada yapmamalıyız. Ben kendi temam nasıl warez e düşsün istemezsem başka bir satıcısınında teması bu şekilde dağıtılsın istemem.

  Uyarıları dikkate alarak temayı kaldırdığın için teşekkürler.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.