WordPress web siteleri için 25 adet muhteşem siyah tasarım

İnsanlar siyah sevenler ve siyahtan nefret edenler diye ikiye ayrılır. İşletmeler de aynı şekilde iki kategoriye ayrılır, kimi işletmeler çok kasvetli görünecekleri korkusuyla kendi markalarını siyah web siteleri ile kullanmaz, bazı işletmeler ise siyah rengi özellikle tercih ederler. Aslına bakarsanız bu sonuç olarak bir tercih meselesidir.

Bahsettiğim ikinci kategori alanına girenlerdenseniz, WordPress destekli bu 25 web sitesi tasarımından biri mutlaka ilginizi çekecektir. Sizler için kesinlikle harika bir sunum hazırladığımıza emin olabilirsiniz. Siyah renk kimi zaman farklı görünebilir ancak şık, gizemli ve çoğunlukla güzeldir.

Bu Tasarımlar Hakkında Biraz Konuşalım

Mümkün olduğunca zevkli ve kullanıcı dostu, %100 kullanıma hazır web sitesi tasarımları WordPress içerik yönetim sistemi için hazırlanmıştır. Sizler paradan tasarruf etmek istiyorsanız, hazır tasarımları kullanmanız gerçekten harika bir alternatif olacaktır. Yeni bir web sitesi tasarımı sipariş ettiğinizde beklemek zorunda olduğunuzu unutmayın, hazır şablonlarda beklemek zorunda değilsiniz, kısa bir sürede web sitenizi yayına sokabilirsiniz. Anlayacağınız gibi, önceden tasarlanmış bir web sitesi hazır bir web sitesine göre daha pratik ve daha ucuza elde edebileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca Bu Güzel Tasarımlar Sizlere Özel İzinler Sunar

Muhtemel bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gibi, dilediğiniz gibi özelleştirme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Kolaylıkla kullanılabilir özelliği olan bu web sitesi tasarımları oldukça kullanıcı dostudur, Cherry Framework sayesinde kolaylıkla yönetebileceksiniz. Temalar üzerinde bulunan tüm görüntüler için lisans sahibi olacaksınız. Bu sayede hiç bir şekilde telif hakkı sorunu ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Benim de beğendiğim özelliklerden en önemlisi, web siteniz mobil dostu olacaktır, bunun anlamı tüm cihazlar üzerinde web siteniz farklı görünerek ekrana göre otomatik olarak değişimler sağlayacak.

Bu tasarım temaları TemplateMonster gibi güvenilir ve harika bir kaynak tarafından sağlanmaktadır, bu WordPress temaları için özel olarak özelleştirme siparişi de edebilirsiniz. Bu sayede özel bir web master veya geliştirici arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Kulağa gerçek olmayacak kadar iyi geliyor. Neyse ki gerçek, tasarımları incelediğiniz zaman bu sesi daha yakından hissedebilirsiniz. Şimdi kendiniz görün!

Teknik Başlangıç – Bootstrap Tabanlı Responsive WordPress Şablonu

Kısa bir süre içerisinde bu şık ve etkileyici temanın söylemek istediği bizimle iletişim kurun. Harika yassı elemanlar artı basit renk düzeni ve bir teknoloji başlatmak için harika bir web tasarım seçeneği sunmaktadır.

Şık Portföy – Cherry Framework Mobil Dostu WordPress Teması

Bir çok portföy hemen hemen aynı gözükmektedir ancak, bu onlardan biraz farklı. Bu fotoğraf odaklı tema, blog ve bilgi bölümleri ile bir fotoğrafçı için tam teşekküllü bir web sitesi oluşturmanızı sağlar.

Nazik Kalpler – Hayır Cemiyeti WordPress Teması

Belki bir yardım kuruluşu ile siyah rengi ilişkilendirmek asla doğru olmayabilir, ama bu siyah tasarım oldukça uyumlu görünmekte. Onun oldukça uygun olan fiyatı ile kar amacı gütmeyen bir web sitesi için oldukça makul bir seçim olacağı kesindir. 

Sanat ve Fotoğraf – Bootstrap Cherry Responsive WordPress Tasarımı

Canlı renkli fotoğraflar ve sanatın kendi güzel parlaklığı ile birleştiğinde kesinlikle ortaya mükemmel bir tasarım harikası konmuştur. Bu tasarım ilgi odağı portföy öğeleri ile genel koyu renk düzeni en doğru şekilde kullanılmıştır.

Film Starı Sayfası – Bootstrap Tabanlı Hazır Mobil WordPress Şablonu

Siyah desenli deri efekti arka plan üzerinde büyük portre fotoğrafları oldukça zevkli hale getirmiştir, oldukça dikkat çekici bir kombinasyon. Siz kişisel bir sayfa tasarımı arıyorsanız yaratıcı ve medyatik bir kişiyseniz, bu tasarım gerçekten iyi bir seçenektir. 

En İyi Resimler – Bootstrap Cherry Mobil Uyumlu WordPress Tasarımı

Siz fotoğraflarınızı web siteniz üzerinde koyu bir şekilde göstermeye çalışıyorsanız bu şablon sizin için oldukça iyi çalışacaktır. Fotoğraflar siyah üzerinde gerçekten harika görünüyor, vurgulama özelliğine sahip ızgaralar bu temanın daha özgün görünmesindeki en güzel özelliklerden biridir. 

Anı Yakalayın – Cherry Framework Responsive WordPress Teması

İyi anlar yakalamanın zamanı bir sonuç üreten fotoğraflar için vitrini en iyi şekilde çerçevelemek gerekmektedir. Bu portföy teması size tam olarak bunu sunmaktadır. 

Karanlık Dasnçı’lar – Responsive Cherry WPML-Ready WordPress Teması

Karanlık bir ortam, loş ışık efektleri bir gece kulübü hakkında başka aklımıza gelenler ne? Evet, ayni zamanda bir dans stüdyosu web sitesi için oluşturulan dinamik tasarım teması aslında hakkındaki her şeyi ziyaretçilerine açık bir şekilde sunuyor. 

Siyah Deri – Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Şablonu

Dövme sanatı her zaman asi ve farklı bir kültür olmuştur. Bu tema  beyaz ve siyah dövme fotoğrafları ile birlikte harika bir siyah deri arka plan ile biraz yer altı görünümünü andırmaktadır. 

Güvenli Yaşam – Bootstrap Tabanlı Cherry Framework Responsive WordPress Teması

Bir güvenlik şirketi sahibiyseniz sıkı ve profesyonel görünmeniz bir şart olmalıdır, hatta neredeyse bir gizli ajan görünümü sağlamanız gerekmektedir. Bu temanın monokrom renk düzeni sade çizgiler ile bu tasarımı web üzerinde harika bir şekilde görünmenize yardımcı olur. 

Portre Fotoğraflar – Bootstrap Cherry Mobil Dostu WordPress Teması

Siyah ve harika fotoğraflar, üst kısımda kullanılan beyaz yazı fontları, oldukça basit ama iyi bir portre vitrini için oldukça ideal. Siz müşterileriniz için tüm gerekli bilgileri sağlayarak, tüm içerik öğelerini onlara kolaylıkla sunabilirsiniz. 

Lüks Arabalar – Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Tasarımı

Siyah her zaman lüks bir renk olmuştur. Bu temada kullanılan doku arka plan ile harika bir şekilde sunulmuştur, hatta siyah rengin arabalar ile birleşmesi ortaya çok daha lüks bir web sitesi koymuştur. Birinci sınıf otomobiller ile mükemmel bir tercih. 

Dövme Ustaları – Bootstrap Tabanlı Responsive Cherry WordPress Teması

Koyu logo ve slogan, yaratıcı yazı tipleri ile birlikte gerçekten harika görünüyor. Bu tema dövme salonu için olması gereken her şeyi web üzerinde oldukça etkili bir şekilde sunuyor. 

Sevimli Kediler – Bootstrap Cherry Mobil Uyumlu WordPress Teması

Belki bir kedi web sitesi için siyah daha tatlı ve şirin renkler hayal edebilirsiniz, siyah üzerinde bu tatlı yaratıkları görüntülemek gerçekten ilgi çekici. 

Kentsel Medya – Cherry Framework Hazır Mobil WordPress Şablonu

Medya dinamik bir sektördür, bu şık kentsel tasarım herhangi bir medya şirketi endüstrisinin tüm estetik gereksinimlerini karşılayan harika bir web sitesi tasarımı olacaktır. 

Fit Kalmak – Bootstrap Tabanlı Responsive WordPress Teması

Bir spor kulübünün web sitesi tasarımı biraz motive edici olmalıdır. Bu şık ve siyah tasarım aynı zamanda hizmetler ve güncellemeler hakkında bilgi sağlamak için içerik unsurlarını beraberinde sunmaktadır. 

Yaratıcı Dövme Salonu – Bootstrap Cherry Responsive WordPress Teması

Siyah ve beyaz kombinasyonu mutlaka sıkıcı ve çok klasik gibi görünebilir. Bu tasarım gibi yaratıcı detaylar ile hazırlanmış etkileyici bir şeylere bakmak istiyorsanız, hatta bir dövme salonu web sitesi çalıştırıyorsanız gerçekten harika olacaktır. 

Koyu Kurumsal – Şık WordPress Teması

Bu kurumsal tasarım web sitelerinde ekstra bir şey istemeyen insanlar için idealdir. Karanlık ve basit profesyonel bir hava katmak adına oldukça modern bir görünüme sahiptir. 

Uzman Hukuki Danışmanlık – Bootstrap Cherry Framework WordPress Şablonu

Hukuki danışmanlık alanına profesyonel bakmak zorundasınız ancak bu yinede şık olmanız gerçeğini göz ardı etmez. Bu Responsive koyu tasarım büyük bir uzlaşma ilkesi ile ziyaretçilerini karşılamaya hazır. 

Parlak Arabalar – Bootstrap Tabanlı Cherry Responsive WordPress Tasarımı

Güzel mavi ve siyah birleşimi bu parlak tasarımı yeterince çekici hale getirmekte, oto yıkama siteleri için ideal olan bu tasarım müşterileri ikna etmenizde yardımcı olacaktır. 

Mürekkep Sanatı – Bootstrap Cherry Mobile Uyumlu WPML Hazır WordPress Teması

Dokular ve renkler, bu tasarım diğer pek çok dövme salon tasarımı web sitesi arasında sizi bir adım öne taşıyacaktır. Bu web sitesi kesinlikle müşterilerin akıllarında kalıcı bir iz bırakacaktır. 

Hafta Sonu Balıkçılığı – Bootstrap Cherry Tabanlı Responsive WordPress Teması

Huzur verici bir göl manzarası bu tasarıma sıra dışı bir görünüm vermektedir, siyah arka plan ile harika bir kontrast ortaya koymaktadır. Müşterileriniz bunu seveceğine emin olabilirsiniz. 

Reklam Sanatı – Yaratıcı WordPress Teması

Reklam gerçekten bir sanattır, bu nedenle bu sektörün ihtiyaçlarını ve olağan üstü bir ajansı tanıtmak için mükemmel bir tema. Siyah renk bu tasarım stüdyosunu en iyi şekilde temsil edecektir. 

Şık Hukuk Bürosu – Cherry Framework Hazır Mobil WordPress Teması

Arka plandaki gri tonlarının arkasında bir kaç artı bulunmaktadır, renk artı karanlık fotoğraflar herhangi bir hukuk firması için güncel bir tasarıma eşittir. 

Yaratıcı Tasarımlar – Bootstrap Cherry Framework Hazır Mobil WordPress Şablonu

Siyah ile yapılmış yaratıcı bir şey yok mudur? Bu bence çok saçma! Bir reklam ajansı web sitesi tasarımı ile bunu elde edebilir ve oldukça akılcı bir şekilde kullanılabilir. 

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir