subscribe-to-comments-reloaded-options-subscribe-panel

WordPress yorumlara abone ol eklentisi (Yeni & Gelişmiş özellikler)

subscribe-to-comments-reloaded-options-subscribe-panel
Okurların yazılara yaptıkları yorumları eposta bildirisi ile takip etmeleri için ben (gevv) dahil bir çok blog yazarı Subscribe to Comments eklentisini kullanıyor. Fakat nedense uzun süre güncellenmedi ve doğru düzgün bir alternatif eklenti de yapılmadı. Geçenlerde bir bakayım dedim beki yeni bir yorumlara abone ol eklentisi gelmiştir.

Coolmann isimli yazar Subscribe To Comments eklentisini tamamen yenilemiş ve WordPress eklenti dizinine eklemiş. Subscribe To Comments Reloaded ismini verdiği bu eklentinin en güzel tarafı da Türkçe çevirisinin yapılmış olması.

Yeni sürümde gelişmiş bir yönetim paneli var, eposta bildirimleri ve diğer mesajlar panelden değiştirilebiliyor. Abonelik istatistiklerine bakılabiliyor, abonelikler listelenip kolayca silinip, düzenlenebiliyor ayrıca yazılarda okurlar yorum yapmadan abone olabiliyor. Eski eklentide abonelik yönetme sayfası eklenti dahilinde bulunuyordu. “Subscribe To Comments Reloaded” eklentisinde temanızın sayfa yazi page.php sayfası üzerinden görünüyor bu sayede site ile daha ilgili görünüyor.

wordpress-gune-gore-abonelik-subscribe-to-comments-reloaded

Eklenti sayfası:
http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

13 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir