Yabancı bir domain registrar firmasının sıradışı tv reklamı (GoDaddy)


Gavuristanın en çok tercih edilen domain ve hosting firmalarından GoDaddy’nin televizyon reklamı (sineğin yağını hesaplayan, her türlü standartlaşmış özelliği “ekstra” sayan kazıkçı bir firmadır). Elin oğlu resmen “mevzu bahis reklam ise gerisi teferruattır” zihniyetiyle hareket ediyor, zaten ofsayt olan ismin gazıyla seksi bir reklam filmi çekiyor ve çatır çatır yayınlıyor.

Bizimkilerin böyle bir reklam çektiğini düşünemiyorum bile. Sahi bizim firmalar neden hala tv reklamı işine girişmediler? Halbuki bir çoğu insanları akıl ve mantık sınırları dışında kazıklayıp fena paralar kazanıyorlar (isiim vermeediim, iiisiiim vermediim, oo piti piiti acaba Caner kimi dediii…)

Bu arada hanım kızımızın “only eyt dallırs” ifadesindeki “only” nedir ya? Durumun hiç öyle “only” olacak bi tarafı yok ki, Türkiye’de bile bir çok firma 6-7 dolardan domain satıyor (ulan “şaka vidyo” diye heriflerin bir vesile reklamlarını yapmalarına yardımcı oluyor olsam da arada reklamların kandırıkçı yüzünü de nasıl tesbit ediyorum he, çok pisim yeminle. Oov may gaş..).

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

3 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir