Yanlışlıkla bana SMS gönderen Şevval ile yaşadığım diyalog

egonomik-sms
Dün telefonuma tanımadığım bir numaradan “Öznur zonguldak yolcun var mı bugün 4.3o aracında şevval ben” diye bir SMS geldi. Ben de gayet medeni bir biçimde Öznur olmadığımı ifade etmek ve ayrıca Zonguldak yolcum bulunmadığını belirtmek üzere “Zonguldak yolcum yok Şevval, Caner ben.” şeklinde yanıt verdim. İnsanlık vazifesi sonuçta, Öznur olmasam bile Zonguldak yolcum bulunsaydı “Var” derdim, niye demeyeyim. Ardından Şevval isimli abla ısrarla Öznur veya bir tanıdığı olmam gerekliliği üzerine mesajlar attı ve ekran görüntüsünde gördüğünüz bu tablo ortaya çıktı.

Son mesajımdan sonra abla beni aradı, yine “Sen Öznur’un neyi oluyorsun?” diye sordu, “Yeminle bir şeyi olmuyorum ablacım, olsam söylerdim. Yanlış numaraya SMS gönderdiniz.” dedim, “Hıı pardon o zaman iyi günler” deyip kapattı. Beş dakika sonra tekrar arayıp “Öznur’un tanıdığı değilsen peki Bursa fiyatını nerden biliyorsun?” dedi, “E Yalovalı sayılırım ordan biliyorum, belki yardımı dokunur diye söyleyeyim dedim” diye cevap verdim. “Tekrar kusura bakmayın” deyip kapattı.

Bir otobüs firmasında çalıştığını tahmin ettiğim abla herhalde yoğun bir gün geçiriyordu ki o an Bursa otobüs fiyatlarını sadece Öznur ve arkadaşlarının bilebileceği düşüncesine kapılmıştı, Allah kolaylık versin ne diyeyim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

10 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir