Yardımsever Egonomik okurlarına bir çağrım var


Adamlar şöyle bir alet yapmışlar: Güçlü motoruyla kar kış, yağmur çamur demeden tüm zorlu koşullarda hareket edebilen, merdiven çıkıp inebilen, tabiri caizse 4×4 bir tekerlekli sandalye üretmişler. Yani gönlü doğada kalan engelli dostlarımızın derdine bir nebze olsun derman olabilecek nitelikte. Tank Sandalye (Tank Chair) ismini verdikleri alet hakkında detaylı bilgiyi şu adresten alabilirsiniz.

Şimdi ben diyorum ki, acaba bir şekilde bunlardan bir tane satın alarak, engelli dostlarımızdan birine hediye edecek kadar yardımsever olabilir miyiz? Kaç para olduğunu bilmiyorum, üreticilerine bir e-posta göndererek fiyatını ve yardımcı olup olamayacaklarını sordum, henüz yanıt gelmedi ama şunu biliyorum ki sitemizin ziyaretçileri arasında gayet varlıklı kimseler, ajanslar, gazeteciler var. Yani onların da katkılarıyla üstesinden gelinemeyecek bir olay değil.

Ne dersiniz yapabilir miyiz? Bir insanın hayatında fark yaratabilecek, isimsiz kahramanları olabilecek güçte miyiz? Bu konuda olumsuz da olsa fikirlerinizi paylaşmanızı, diğer sosyal, politik, eğlencelik konulara gösterdiğiniz gibi buna da ilgi göstermenizi, insanlığımıza olan inancımı yitirmemek adına rica ediyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

17 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir