Yarışma: Baskılı kupa hediye edecek 7 seçilmiş kişi arıyoruz

Bilgi: Yarışmamız sona ermiştir, tüm katılımcılarımıza teşekkürler.

7 gün 7 gece yürüdük, 7 devin yaşadığı 7 dağı aşıp 7 yolu arşınladık. 7 diyar dolaşıp 7 bilgeye danıştık ve heybemizde 7 efsanevi kupayla döndük sevgili dostlar. Şimdiki görevimiz isimlerini bu kupaların üzerinde ölümsüzleştirmek isteyen 7 seçilmiş kişi bulmak.

Evet Sizeozelbaski.com işbirliğiyle düzenlediğimiz, merakla beklenen yeni yarışmamızdan bahsediyorum.

7 Şanslı kişiye; bir tarafında Egonomik.com logosu, diğer tarafında siz ne isterseniz o olan (isim, lakap, özlü söz, resim vs.) kupalar hediye edeceğiz (şekil a).

Yarışmamızın kuralları oldukça basit. 20 Mart 2012, Salı tarihine kadar Sizeozelbaski.com‘un Facebook Sayfasını beğenen veya Twitter Hesabını takip eden herkes şu anda okumakta olduğunuz bu yazının altına yorum yaparak yarışmaya katılabilir. Kazananlar yarışma süresi dolduktan sonra Random.org sitesi üzerinden yapılacak çekilişle belirlenecek ve hediyelerini kargo dahil hiçbir ücret ödemeden adreslerine teslim alacaklar.

Bu etkinliği blogunuzda duyurarak (link vererek), aşağıda yer alan metni Twitter hesabınızda, Facebook sayfanızda veya kullanmakta olduğunuz diğer sosyal mecralarda paylaşarak çekiliş hakkınızı arttırabilirsiniz. Her paylaşım size bir çekiliş hakkı daha kazandıracak (sosyal paylaşımlarınızı bu yazının altına yapacağınız yorumda belirtmeyi unutmayın):

Yarışma sonucunu bekleyecek kadar sabırlı değilim, parası neyse verir alırım kardeşim” diyenleri de unutmadık. Dilerseniz şu adres aracılığıyla Egonomik.com okurlarına özel bu bardaklardan 2 tanesine 33.90 TL yerine sadece 20.00 TL‘ye ve yine kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

Yarışmamız 1 Mart 2012 itibariyle başlamıştır, tüm katılımcılarımıza bol şanslar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

141 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir