Yaşlanmayan adam: Keanu Reeves

keanu-reevesBu herifin amacı nedir ya? Benjamin Button‘un tuhaf hikayesini buna mı bakarak yazmışlar acep, herif yaşlanacağı yerde boyuna gençleşiyor. Nasıl bir salatalık kürü uyguluyorsa bize de söylesin biz de yapalım, veya gençlik iksirini mi buldu ne yaptı mübarek.

Benim gibi genç ve yağız bir delikanlının bile alt tarafı 4 sene önceki haliyle şu anki hali arasında dağlar kadar fark varken (iki basamaklı hanelerle ifade edilen kilolar gideeer, üç basamaklı hanelerle ifade edilen kilolar geliiir -ama boy var-) bu 14 senelik “değişmeme” olayı resmen saygısızlıktır, alçaklıktır, kızların gönlünde taht kurma girişimidir, esefle kınıyorum seni Keanu!

Holivudun suyundan mıdır toprağından mıdır arkadaş adamlar yaşlanmıyor ya, biz 25 yaşında (yüz binlik araba) sokakta yürürken dayak yiyen çocuklardan gelen “amcaa amcaa bu çocuu düvsene bize dövüyör” yardım taleplerinde sırf içinde “amca” tabiri geçiyor diye üzerimize alınmıyor, yolumuza devam ediyoruz, bu heriflere amca desen kim bilir nasıl triplere girerler. (Ben hiç bir magazin dergisine “Homoseksüel değilim ama yine de bunu kim bilebilir ki” diye demeç vermedim, bilin bakalım kim verdi?)

Neyse Matrix’ten gelen gözardı edilemeyecek bir hatrın var Keanu’cum fazla yüklenmeyecem sana (Keanu: Hawaii dilinde “dağların üzerinde esen soğuk rüzgar”).

Ne oluyor bana ya, orta yaş bunalımına girme olayı benim için erken değil mi ya…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

9 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir