Yaşlanmayan adam: Keanu Reeves

keanu-reevesBu herifin amacı nedir ya? Benjamin Button‘un tuhaf hikayesini buna mı bakarak yazmışlar acep, herif yaşlanacağı yerde boyuna gençleşiyor. Nasıl bir salatalık kürü uyguluyorsa bize de söylesin biz de yapalım, veya gençlik iksirini mi buldu ne yaptı mübarek.

Benim gibi genç ve yağız bir delikanlının bile alt tarafı 4 sene önceki haliyle şu anki hali arasında dağlar kadar fark varken (iki basamaklı hanelerle ifade edilen kilolar gideeer, üç basamaklı hanelerle ifade edilen kilolar geliiir -ama boy var-) bu 14 senelik “değişmeme” olayı resmen saygısızlıktır, alçaklıktır, kızların gönlünde taht kurma girişimidir, esefle kınıyorum seni Keanu!

Holivudun suyundan mıdır toprağından mıdır arkadaş adamlar yaşlanmıyor ya, biz 25 yaşında (yüz binlik araba) sokakta yürürken dayak yiyen çocuklardan gelen “amcaa amcaa bu çocuu düvsene bize dövüyör” yardım taleplerinde sırf içinde “amca” tabiri geçiyor diye üzerimize alınmıyor, yolumuza devam ediyoruz, bu heriflere amca desen kim bilir nasıl triplere girerler. (Ben hiç bir magazin dergisine “Homoseksüel değilim ama yine de bunu kim bilebilir ki” diye demeç vermedim, bilin bakalım kim verdi?)

Neyse Matrix’ten gelen gözardı edilemeyecek bir hatrın var Keanu’cum fazla yüklenmeyecem sana (Keanu: Hawaii dilinde “dağların üzerinde esen soğuk rüzgar”).

Ne oluyor bana ya, orta yaş bunalımına girme olayı benim için erken değil mi ya…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

9 Yorum

 1. zac_i_e dedi ki:

  hafif bi yaş kompleksi durumları sanki :D

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Ne hafifi zekai ne hafifi :)

 3. şeyda dedi ki:

  yaa hoşgeldin sonbahar adlı yazında da bundan yakınmışsın işte ben de onu diyordum sonbahar güzeldir ,çünkü olgun bir kafa hayattan daha çok zevk alır ve gençliğinde dert ettiği şeyleri eskisi kadar takmamaya başalar,hayatın değerini daha iyi anlar ama fransılzrın bi sözü vardır “gençlik bilseydi ihtiyarlık yapabilseydi” bu yüzden gençliğimizin kıymeteini bilmeli yaş ilerledikçe “keşke”lerimizin en aza inmesini sağlamalıyız .eskiden insanlar kendimi yetersiz ve kötü hissettirdiğinde üzülürdüm ama şimdi o açıdan bakmıyorum mesela çünkü biliyorum ki bu insanlar çıkarlarına ters düştüğüm için bunu yapıyor ve aslında acı içinde kıvarnıyorlar ve bu acıyı bana yaşatarak rahatlamaya çalışıyorlar. haaaaa öyle mi düşmana verilebilecek en büyük cevap “gerçekten içten atılan kahkahalardır ;) ” işte olgun insan kendini toy bir insandan daha az üzer ,hayata daha olumlu bakar :) yani yaşın götürülerini değil getirilerini görmek gerek .ama dediğim gibi gençliğindeki zamanlarını iyi değerlendiren ,boşa harcamayan insanlar bunu başarır .kendini yetiştiren, geliştiren insanlar. ama kaderin engelleriyle karşılaşan bazılarımız da bazı şeyleri zamanında yaşayamanın acısını elbet çeker dediğim gibi tekrar eğer donanım sahibi olmuşsa gençken ilerleyen yaşlarda bunu telafi edebilir ancak :)

  bu arada biliyorsun değil mi ben de yaşımın insanı değilim. belki bunu dert etmediğimdendir kim bilir. doktorlar bile bana ne yapıyorsun da böyle genç kalmayı başarıyorsun diye soruyorlar düşün :D hem de ne botoks ne başka bişi içimdeki çocuğu öldürmediğimdendir kim bilebilir .)

 4. zac_i_e dedi ki:

  oowww durum ciddi :D

 5. Caner Öncel dedi ki:

  Zekai: ciddi olmaz mıı, ciddi olmaz mıı :D

  Şeyda: hocam walla ben sana ne diyim sen nadir bulunan türlerdensin o yüzden biz normal insanlarla seni aynı kefeye koyup değerlendirmek mantıklı değil :)

 6. şeyda dedi ki:

  yok yaa neden öle olayım ki sadece bazı sırlara erdim belki farkında olmadan .allah herkesi eşit yaratmış sadece farkındalık durumlarımız farlı olabilir .sen de benim farketmediğim çok şeyin farkındasındır değil mi? ama en isteneni ben farketmişim kih kih kih :D

 7. zac_i_e dedi ki:

  yaşlılık o kadar iyi bişiy olsaydı her gördüğüm dede “ah şimdi senin yaşında olsaydım” demezdi heralde :D tecrübeli olan onlar :D bırakalımda onlar konuşsun :D

 8. şeyda dedi ki:

  yaşlılık iyi bi şey değil yaşın getirdiği artılar iyi ,götürülerini en aza indirgemek de elimizde .yani kabul etmeyin yaşlılığı ozaman yaşlanmazsınız ;)

 9. zac_i_e dedi ki:

  yaşlılığın getirdiği artıların yanında eksileri de var. hatta ufak bi toplama işlemi yaparsak negatif bi sonuç elde etmemiz ihtimali oldukça yüksek :D

  zaten yaşlılığı kabul etmediğimiz için böle diyoz ya :D yaşlılık kim ben kim yok yea :D

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.