Yazar Olmak: E-Yazar.net


Kimi insan doğuştan yazar olarak dünyaya gelmiştir. Orhan Veli, Necip Fazıl, Halide Edip ve diğerleri. Bu sanatçıların yazılarını, şiirlerini okumayanımız yoktur. Her yazılarında, her şiirlerinde kendimizi buluruz. Sanki yıllar öncesinden bugünleri görmüş, bizimle yaşamış gibidirler.

Günümüzde onlarınki kadar kaliteli yazılar yazılmıyor olsa da, yazarlık kavramına sahip çıkmaya devam eden bir çok insan bulunuyor. Kimi o gün başından geçenleri kaleme alıyor, kimi bir haberi, kimi de gittiği pikniğin detaylarını yazıyor. Yazı yazmak sanılanın aksine çok kolaydır aslında. Sadece düşüncelerini, hissettiklerini kaleme almak yeterlidir. Fakat bunu yaparken, her geçen gün bozulan Türkçe’mize sahip çıkmak, belki de en önemli şeydir.

E-Yazar.Net olarak hayatın her alanında, karşımıza çıkan tüm olumsuzluklara rağmen, her zaman bir çıkış noktası olduğunu size göstermek için yola çıktık. Her ne kadar genç bir kadromuz olsa da, alanında oldukça tecrübeli ve araştırmacı arkadaşlarımızla beraber moda ve giyim haberlerinden, bilgisayar ve internet dünyasına kadar, sosyal medyadaki gelişmelerden gündemdeki başlıklara kadar her geçen gün büyüyen yazar, okuyucu kadromuz ve genişleyen içerik yelpazemizle hayata dair tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Neden E-Yazar.net?

Sevgilinizden mi ayrıldınız? Kendinizi kötü hissediyor veya hayattan bir beklentiniz kalmadığını mı düşünüyorsunuz? Modayı yakından takip etmek istiyor fakat internete yer alan kaynaklardan yeterli derece de faydalanamıyor musunuz? Bir internet sitesi açmak istiyor fakat bu konuda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınıza mı inanıyorsunuz? Veya bilgisayarınızda karşılaştığınız bir sorunu nasıl çözeceğinizi bilmiyor musunuz?

İşte bunlar gibi diğer tm sorularınıza, anlaşılır bir dille cevap bulmak size bir tık kadar yakın. Her zaman gündemi takip eden, güncel bir site olarak sizleri de aramızda görmekten e-yazar.net ekibi olarak mutluluk duyacağız.

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

11 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir