Yeni bardağımı gördünüz mü?


Daha önce bu kadar şirin bir bardak gördünüz mü a dostlar, Allah aşkına? Benim için çay, kahve tüketmek artık daha zevkli. Şahsına münhasır bardağı olan haber spikerlerine her daim özenmişimdir ama artık ben de o ayrıcalıklı güruhun bir parçasıyım!

Bilen bilir bardak seven bir insanım, dünyanın bütün güzel bardakları benim olsun isterim hatta geçmişte pek sevgili okurlarımdan yüzsüzce bardak istemişliğim bile var, o derece.

Bu güzeller güzeli yeni oyuncağım ise Sizeozelbaski.com‘un hediyesi. Böyle damardan bir hediyeyle kendimi pek bir özel hissetmemi sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.

Evet, ne düşündüğünüzü biliyorum, hatta onlara da söyledim. “Benim okurlarım da en az benim kadar bardak severdir” dedim, “görünce onlar da isterler” dedim, “Ayıpsın onlara da hediye ederiz, hatta onlara özel baskı yapar öyle hediye ederiz” dediler. Duygulandım, bir an ne söyleyeceğimi bilemedim.

Şimdi, ne yapalım nasıl yapalım da aranızdan 5 gerçek bardak severe resimdeki gibi, bir tarafında Egonomik logosu, bir tarafında size özel bir baskı olan (resim, isim, slogan, site adı vs. benimkinin iki tarafında da logo var) şahane bardaklardan hediye edelim? Organizasyon mu düzenleyelim, yarışma mı yapalım, ne yapalım?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

50 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir