Yeni bardağımı gördünüz mü?

Hostinger


Daha önce bu kadar şirin bir bardak gördünüz mü a dostlar, Allah aşkına? Benim için çay, kahve tüketmek artık daha zevkli. Şahsına münhasır bardağı olan haber spikerlerine her daim özenmişimdir ama artık ben de o ayrıcalıklı güruhun bir parçasıyım!

Bilen bilir bardak seven bir insanım, dünyanın bütün güzel bardakları benim olsun isterim hatta geçmişte pek sevgili okurlarımdan yüzsüzce bardak istemişliğim bile var, o derece.

Bu güzeller güzeli yeni oyuncağım ise Sizeozelbaski.com‘un hediyesi. Böyle damardan bir hediyeyle kendimi pek bir özel hissetmemi sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.

Evet, ne düşündüğünüzü biliyorum, hatta onlara da söyledim. “Benim okurlarım da en az benim kadar bardak severdir” dedim, “görünce onlar da isterler” dedim, “Ayıpsın onlara da hediye ederiz, hatta onlara özel baskı yapar öyle hediye ederiz” dediler. Duygulandım, bir an ne söyleyeceğimi bilemedim.

Şimdi, ne yapalım nasıl yapalım da aranızdan 5 gerçek bardak severe resimdeki gibi, bir tarafında Egonomik logosu, bir tarafında size özel bir baskı olan (resim, isim, slogan, site adı vs. benimkinin iki tarafında da logo var) şahane bardaklardan hediye edelim? Organizasyon mu düzenleyelim, yarışma mı yapalım, ne yapalım?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

50 Yorum

 1. kamil

  Bence tam olarak bu saatte isteyenlere hediye edilmeli yani biz gerçek takipçilere :D

  Ayrıca bardak çok güzel duruyor güle güle kullan. 

 2. Atakan Kandemir

  ben de kupa hastasıyım aga, bizim evdeki bardakların benim bugüne kadar aldığım kupalarıa oranı kesirli bir sayı olur, o derece :D

  bence kura ile verebilirsin, kuraya katılım şartını da egonomik facebook sayfasını beğenmek gibi bir şeyler yapabilirsin, beğenip beğenmediği nasıl kontrol edilebilir, zorla güzellik olur mu bilmem ama çekiliş usulü güzel olur…

 3. Atakan Kandemir

  üzerinde porselen yazmaya çekiniyorlarsa %90 seramiktir, çünkü porselen kıymetli, üreten porselen diye yazıyor üstüne genelde. seramik hafif porselen ağırdır. porselene vurduğunda daha tok bir ses çıkar seramikte tın tın.. porselen daha bir beyazdır, seramik mat. benim içinde ikisi arasında fark yoktu bir zamanlar ama seramiğin özellikle sıcak içecekler koyduğunuzda sağlıksız oluyormuş… kullanmayın diyorlar. seninki porselene benziyor renginden, ama duruşunda bir hafiflik var gibi :D seramikse ayıp ederler…

 4. Caner
  Yazar

  Valla bıraksak seramik ve porselen tarihi hakkında demek vereceksin Atakan, Maşallahın var :)
  Yarın sorarım arkadaşlara porselen miymiş seramik miymiş işin aslını öğrenelim bakalım.

  Bu arada anti-spam mekanizmasındaki hatayı sevgili Can’ın yardımıyla çözdük sanırım.

 5. Kamil

  3. sırada yorum yazan ‘kamil’ ben değilim, onu baştan şeyettireyim :D

  Her akşam aynı kupa bardaktan masamın üstünde 2-3 tane olur, nedendir bilinmez ama PC’nin başında dalıp gidiyorum, aynı bardakta kahve içmiyorum, ya da yetmiyor ben de 2’li, 3’lü koyuyorum bardağa çayımı, meyve suyumu… Hani 4. sefer mutfağa gitmemek için talep edebilirim Canerim :D Bunun bir de içine sıcak bir şey koyduğunda fotoğrafı gösterenleri var.

  (Arkadaşın biri bana beyaz bir bardak verip buna sıcak bir kahve yap ve suyu koyarken bardağın dışına dikkatle bak demişti, Türk usulü bir ‘fuck’ işareti çıkınca ‘oha! O.o pohaha! :D’ şeklinde  kahkaha atmıştım. Bu da böyle saçma bir anımdı. -.-)

 6. Kudret Çayıroğlu

  E şimdi direkt bana da gönderin, ben de isterim desem olmaz. Napmamız gerekiyor bu kereta için? :)

 7. Çetin

  Arkadaşım sizin işiniz gücünüz yok. Onu anladım. Peki uykunuzdamı yok :D Bu nedir gecenin 2.30’unda yazı yayınlıyorsun. Yarışma düzenliyorsun. Sabaha kadar yarışmanın sonucu belli oluyor. Biz uykusu olan insanlar olarak imkanlardan faydalanma hakkına sahip olduğumuzu düşünürüz. Tabi bunlar şaka mahiyetindedir kimse kırılmasın, alınmasın. 
  Caner bey bu bardak için yapabileceğin yarışma şöyle olabilir diye düşünür ve arzda bulunurum;
  virüs bulma yarışması esasına dayalı kelime avcılığı yapabilirsin. O yarışma hoşuma gitmişti. Yada Fetih filmini izleyen kişiler arasında bi kura yapabilirsin. Tasarımcı olan sensin geliştirmen gerekli böyle şeyleri. Sorman bile kabahat :P
  Bu arada Global;83.400 TR;1.076 Yanlış bilgilendirdiğim ve seni meşakkatli bir telaşa sürüklediğim için affola :D

  Sevgiler.

 8. hacı ökkeş

  Bak hacım inanmayacaksınız ama gece, ya bi bakıvereyim canerin sitesine gene gece gece bişiler yayınlar yorum yaparım dedim. unutmuşum. Sabah bi bakı”yorum” 13 yorum. Atı alan buraya gelmiş (ben ümraniyedeyim üsküdardan sonra ümraniye geliyor :) ) Bizim babamızın başı kel mi? isteruk.

 9. Emre

  http://imageshack.us/photo/my-images/141/kupa2p.jpg/ Benim hiç böyle kupam olmadı bilioooomusuuunn abiiii :(

 10. Caner
  Yazar

  Emre şimdi ne desem bilemedim, vicdanıma oynuyorsun :D

  Arkadaşlar (Kudret) bu kupadan birine sahip olmak için ne yapmak gerektiğini ben de bilmiyorum, onu soruyorum işte zaten. Gönül ister ki herkese birer tane hediye edelim ama bunun için ufak çapta bir fabrika kurmak gerek, şimdilik 5 kişiye verelim diyoruz ama çekilişle mi yapalım nasıl yapalım onu bilmiyoruz.

 11. Korhan

  Z… yorum bırakanlardan ilk harfi yada son harfine göre alfabetik sıralama yapılabilir. Aynı harf olanlara ikinci üçüncü bakılarak.. yada randomize programı yapılır bi tane turbo pascal da. yeminli ms-dos vekalatinde çekilişler yapılır… Z :D

 12. Çetin

  İstiyoruz artık bir tane efendim. Rica ederiz. Çekiliş, kura, yarışma,kapışma, karışma gibi her türlü yönteme açığız. :)

 13. Atakan Kandemir

  şu slogan yarışması vardı ya hani uygun slogan çıkmayan, yeniden başlat burada caner, ilk 5 sloganı seçiver, herkese kendi sloganını bardağına yazdır.. bardağa yazılacağı için daha klas şeyler çıkar belki ortaya..

 14. Caner
  Yazar

  Millet yeni bir şeyler yapalım istiyorum ya, yok mu böyle aklınıza gelen yaratıcı şeyler? Yine çekiliş yapmayalım bu sefer de sizin dediğiniz olsun diyorum ama siz gırgır yapıyorsunuz :)

 15. kadir

  Çöp çekelim Caner ama kısa olanı çeken kazansın bu sefer, yazık bu zamana kadar hep kaybetti garip :) yada Cüneyt abinin repliklerinden paylaşalım :D

 16. Özgen Ş

  Caner sana kısa ve Öz bişhi diyeceğim… ;) 
  http://www.egonomik.com/2010/05/ve-bardagim-oldu/ 

  Saygılarımla

 17. Korhan

  Bir blog sayfası yada herhangi bir internet sayfası oluşturabilirsin, oraya bir bilmece gizli buton vs koyarsın. çözen yada butonu bulanları sıralarsın. örneğin bu bardak hediyesinde ilk 5 kişiye yahut, misalen her 100.kişiye verirsin. kullanıcı açısından eğlenceli olur. ama senin açından hem hediye verip hem web sayfası mı hazırlacağım da diyebilirsin tabi. 

 18. Caner
  Yazar

  Yok yok gene en iyisi çekiliş usulü bence. İtiraz yoksa şöyle eli ayağı düzgün bir çekiliş yapalım derim.

  @Özgen ne o hediyeye karşılık hediye mi diyosun yoksa? :)

 19. Korhan

  hexadecimal olarak adımızı yazalım, istihbarat birimi bunlar ne diyor diye bizi toplamaya başladığında ilk alınan 5 kişi kupayı kazansın :)

  ben seyirciyim ama çekilişe katılacak arkadaşlara başarılar..

 20. Sonkan

  Canerim onu senden nasıl çalabilirim

  Buna da koptum: HATA: Genel kültürün sıfır, güvenlik cümlesindeki boşluğu hatalı girdin.

 21. Çetin

  wowhowahodfadsas Halis Allah iyiliğini versin emi. Koptum gülmekten kupayı kazanma hakkı kazandın adresini ver ben hayrıma yollayacağım bir tane :D

 22. kemalcan

  Benimde böle küçük bir şirin bardağım vardı kırılmıştı çok üzüldüm aslında senden hediye bir bardak güzel bir anı olurdu içtikkçe baktıkça seni anarım :) 

 23. Talha Okur

  Vallahi görünce dayanamadım. Hemen kendime blogumun logusunu taşıyan bardağımı sipariş verdim. Çok teşekkür ederim siz olmasanız öğrenemeyecektim. Bu arada bende yukarıdaki bardağı istiyorum. Yani her etkinliğe katılabilirim :)

 24. Atakan Kandemir

  @talha fotoğrafçıların çoğu bardağa, tişörte istediğin resmi basıyorlar.. hem de beklemek zorunda kalmazdın :) gerçi beklemesi de ayrı keyiftir onun :)

  @caner, wordpress kitabı gölcükteyken gelir dedim ama gelmedi caner aga, ben istanbul’a gidince peşimden gelecek ona yanıyorum :))

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir