Yeni bardağımı gördünüz mü?


Daha önce bu kadar şirin bir bardak gördünüz mü a dostlar, Allah aşkına? Benim için çay, kahve tüketmek artık daha zevkli. Şahsına münhasır bardağı olan haber spikerlerine her daim özenmişimdir ama artık ben de o ayrıcalıklı güruhun bir parçasıyım!

Bilen bilir bardak seven bir insanım, dünyanın bütün güzel bardakları benim olsun isterim hatta geçmişte pek sevgili okurlarımdan yüzsüzce bardak istemişliğim bile var, o derece.

Bu güzeller güzeli yeni oyuncağım ise Sizeozelbaski.com‘un hediyesi. Böyle damardan bir hediyeyle kendimi pek bir özel hissetmemi sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.

Evet, ne düşündüğünüzü biliyorum, hatta onlara da söyledim. “Benim okurlarım da en az benim kadar bardak severdir” dedim, “görünce onlar da isterler” dedim, “Ayıpsın onlara da hediye ederiz, hatta onlara özel baskı yapar öyle hediye ederiz” dediler. Duygulandım, bir an ne söyleyeceğimi bilemedim.

Şimdi, ne yapalım nasıl yapalım da aranızdan 5 gerçek bardak severe resimdeki gibi, bir tarafında Egonomik logosu, bir tarafında size özel bir baskı olan (resim, isim, slogan, site adı vs. benimkinin iki tarafında da logo var) şahane bardaklardan hediye edelim? Organizasyon mu düzenleyelim, yarışma mı yapalım, ne yapalım?

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

50 Yorum

 1. Can dedi ki:

  E kimse istemedigine göre sanırım ben direk olarak hak kazandım :P

 2. muhafazakar ergen dedi ki:

  hop hop kim demiş kimse istemiyor diye! gecenin 3 ünde bardak krizim tuttu iyi mi.

 3. kamil dedi ki:

  Bence tam olarak bu saatte isteyenlere hediye edilmeli yani biz gerçek takipçilere :D

  Ayrıca bardak çok güzel duruyor güle güle kullan. 

 4. Atakan Kandemir dedi ki:

  ben de kupa hastasıyım aga, bizim evdeki bardakların benim bugüne kadar aldığım kupalarıa oranı kesirli bir sayı olur, o derece :D

  bence kura ile verebilirsin, kuraya katılım şartını da egonomik facebook sayfasını beğenmek gibi bir şeyler yapabilirsin, beğenip beğenmediği nasıl kontrol edilebilir, zorla güzellik olur mu bilmem ama çekiliş usulü güzel olur…

 5. Atakan Kandemir dedi ki:

  bu arada porselen mi o seramik mi ;) 

 6. Caner Öncel dedi ki:

  Valla ikisinin arasındaki farkı bilmiyorum ki :) Bir sorayım.

 7. Atakan Kandemir dedi ki:

  üzerinde porselen yazmaya çekiniyorlarsa %90 seramiktir, çünkü porselen kıymetli, üreten porselen diye yazıyor üstüne genelde. seramik hafif porselen ağırdır. porselene vurduğunda daha tok bir ses çıkar seramikte tın tın.. porselen daha bir beyazdır, seramik mat. benim içinde ikisi arasında fark yoktu bir zamanlar ama seramiğin özellikle sıcak içecekler koyduğunuzda sağlıksız oluyormuş… kullanmayın diyorlar. seninki porselene benziyor renginden, ama duruşunda bir hafiflik var gibi :D seramikse ayıp ederler…

 8. Caner Öncel dedi ki:

  Valla bıraksak seramik ve porselen tarihi hakkında demek vereceksin Atakan, Maşallahın var :)
  Yarın sorarım arkadaşlara porselen miymiş seramik miymiş işin aslını öğrenelim bakalım.

  Bu arada anti-spam mekanizmasındaki hatayı sevgili Can’ın yardımıyla çözdük sanırım.

 9. Kamil dedi ki:

  3. sırada yorum yazan ‘kamil’ ben değilim, onu baştan şeyettireyim :D

  Her akşam aynı kupa bardaktan masamın üstünde 2-3 tane olur, nedendir bilinmez ama PC’nin başında dalıp gidiyorum, aynı bardakta kahve içmiyorum, ya da yetmiyor ben de 2’li, 3’lü koyuyorum bardağa çayımı, meyve suyumu… Hani 4. sefer mutfağa gitmemek için talep edebilirim Canerim :D Bunun bir de içine sıcak bir şey koyduğunda fotoğrafı gösterenleri var.

  (Arkadaşın biri bana beyaz bir bardak verip buna sıcak bir kahve yap ve suyu koyarken bardağın dışına dikkatle bak demişti, Türk usulü bir ‘fuck’ işareti çıkınca ‘oha! O.o pohaha! :D’ şeklinde  kahkaha atmıştım. Bu da böyle saçma bir anımdı. -.-)

 10. Kudret Çayıroğlu dedi ki:

  E şimdi direkt bana da gönderin, ben de isterim desem olmaz. Napmamız gerekiyor bu kereta için? :)

 11. Çetin dedi ki:

  Arkadaşım sizin işiniz gücünüz yok. Onu anladım. Peki uykunuzdamı yok :D Bu nedir gecenin 2.30’unda yazı yayınlıyorsun. Yarışma düzenliyorsun. Sabaha kadar yarışmanın sonucu belli oluyor. Biz uykusu olan insanlar olarak imkanlardan faydalanma hakkına sahip olduğumuzu düşünürüz. Tabi bunlar şaka mahiyetindedir kimse kırılmasın, alınmasın. 
  Caner bey bu bardak için yapabileceğin yarışma şöyle olabilir diye düşünür ve arzda bulunurum;
  virüs bulma yarışması esasına dayalı kelime avcılığı yapabilirsin. O yarışma hoşuma gitmişti. Yada Fetih filmini izleyen kişiler arasında bi kura yapabilirsin. Tasarımcı olan sensin geliştirmen gerekli böyle şeyleri. Sorman bile kabahat :P
  Bu arada Global;83.400 TR;1.076 Yanlış bilgilendirdiğim ve seni meşakkatli bir telaşa sürüklediğim için affola :D

  Sevgiler.

 12. hacı ökkeş dedi ki:

  Bak hacım inanmayacaksınız ama gece, ya bi bakıvereyim canerin sitesine gene gece gece bişiler yayınlar yorum yaparım dedim. unutmuşum. Sabah bi bakı”yorum” 13 yorum. Atı alan buraya gelmiş (ben ümraniyedeyim üsküdardan sonra ümraniye geliyor :) ) Bizim babamızın başı kel mi? isteruk.

 13. Emre dedi ki:

  http://imageshack.us/photo/my-images/141/kupa2p.jpg/ Benim hiç böyle kupam olmadı bilioooomusuuunn abiiii :(

 14. Caner Öncel dedi ki:

  Emre şimdi ne desem bilemedim, vicdanıma oynuyorsun :D

  Arkadaşlar (Kudret) bu kupadan birine sahip olmak için ne yapmak gerektiğini ben de bilmiyorum, onu soruyorum işte zaten. Gönül ister ki herkese birer tane hediye edelim ama bunun için ufak çapta bir fabrika kurmak gerek, şimdilik 5 kişiye verelim diyoruz ama çekilişle mi yapalım nasıl yapalım onu bilmiyoruz.

 15. bymfy dedi ki:

  http://www.egonomik.com/2010/05/ve-bardagim-oldu/  Onu unuttun mu ağabey :)

 16. Korhan dedi ki:

  Z… yorum bırakanlardan ilk harfi yada son harfine göre alfabetik sıralama yapılabilir. Aynı harf olanlara ikinci üçüncü bakılarak.. yada randomize programı yapılır bi tane turbo pascal da. yeminli ms-dos vekalatinde çekilişler yapılır… Z :D

 17. muhafazakar ergen dedi ki:

  çekilişi sevmem hıh -_- banaa gell bana gell! (hadise mod)

 18. Çetin dedi ki:

  İstiyoruz artık bir tane efendim. Rica ederiz. Çekiliş, kura, yarışma,kapışma, karışma gibi her türlü yönteme açığız. :)

 19. kralizasyon dedi ki:

  Çekiliş yapalım bence :)

 20. Atakan Kandemir dedi ki:

  şu slogan yarışması vardı ya hani uygun slogan çıkmayan, yeniden başlat burada caner, ilk 5 sloganı seçiver, herkese kendi sloganını bardağına yazdır.. bardağa yazılacağı için daha klas şeyler çıkar belki ortaya..

 21. Emre dedi ki:

  Çıkın Gidin Burdan, Döverim Seni, Hepinizi Döverim Uleeenn, Kupa Benim Uleeeenn.

 22. tugce dedi ki:

  Çok güzel ya ben de istiyorum :)

 23. Caner Öncel dedi ki:

  Millet yeni bir şeyler yapalım istiyorum ya, yok mu böyle aklınıza gelen yaratıcı şeyler? Yine çekiliş yapmayalım bu sefer de sizin dediğiniz olsun diyorum ama siz gırgır yapıyorsunuz :)

 24. kadir dedi ki:

  Çöp çekelim Caner ama kısa olanı çeken kazansın bu sefer, yazık bu zamana kadar hep kaybetti garip :) yada Cüneyt abinin repliklerinden paylaşalım :D

 25. Çetin dedi ki:

  bardağın üretim yerini bilen ilk 5 kişiye hediye et :)

 26. Özgen Ş dedi ki:

  Caner sana kısa ve Öz bişhi diyeceğim… ;) 
  http://www.egonomik.com/2010/05/ve-bardagim-oldu/ 

  Saygılarımla

 27. Korhan dedi ki:

  Bir blog sayfası yada herhangi bir internet sayfası oluşturabilirsin, oraya bir bilmece gizli buton vs koyarsın. çözen yada butonu bulanları sıralarsın. örneğin bu bardak hediyesinde ilk 5 kişiye yahut, misalen her 100.kişiye verirsin. kullanıcı açısından eğlenceli olur. ama senin açından hem hediye verip hem web sayfası mı hazırlacağım da diyebilirsin tabi. 

 28. Caner Öncel dedi ki:

  Yok yok gene en iyisi çekiliş usulü bence. İtiraz yoksa şöyle eli ayağı düzgün bir çekiliş yapalım derim.

  @Özgen ne o hediyeye karşılık hediye mi diyosun yoksa? :)

 29. Korhan dedi ki:

  hexadecimal olarak adımızı yazalım, istihbarat birimi bunlar ne diyor diye bizi toplamaya başladığında ilk alınan 5 kişi kupayı kazansın :)

  ben seyirciyim ama çekilişe katılacak arkadaşlara başarılar..

 30. Caner Öncel dedi ki:

  Korhan seni seviyorum lan, valla :)

 31. Özgen Ş. dedi ki:

  doğum günümlerimde hediyeleri severim. :D

 32. Sonkan dedi ki:

  Canerim onu senden nasıl çalabilirim

  Buna da koptum: HATA: Genel kültürün sıfır, güvenlik cümlesindeki boşluğu hatalı girdin.

 33. Beraat dedi ki:

  En iyisimi çekiliş yap abi sen herkee bir numara ver sonra salla gitsin kime çıkarsa o alsın.

 34. Halis dedi ki:

  turnuva yapalım (tavla olur, pes olur vs vs) kazananlar bardaklari alır :P

 35. Atakan Kandemir dedi ki:

  tam fıkra olmuş :D

 36. Halis dedi ki:

  eheh :)

 37. Çetin dedi ki:

  wowhowahodfadsas Halis Allah iyiliğini versin emi. Koptum gülmekten kupayı kazanma hakkı kazandın adresini ver ben hayrıma yollayacağım bir tane :D

 38. kemalcan dedi ki:

  Benimde böle küçük bir şirin bardağım vardı kırılmıştı çok üzüldüm aslında senden hediye bir bardak güzel bir anı olurdu içtikkçe baktıkça seni anarım :) 

 39. Talha Okur dedi ki:

  Vallahi görünce dayanamadım. Hemen kendime blogumun logusunu taşıyan bardağımı sipariş verdim. Çok teşekkür ederim siz olmasanız öğrenemeyecektim. Bu arada bende yukarıdaki bardağı istiyorum. Yani her etkinliğe katılabilirim :)

 40. Atakan Kandemir dedi ki:

  @talha fotoğrafçıların çoğu bardağa, tişörte istediğin resmi basıyorlar.. hem de beklemek zorunda kalmazdın :) gerçi beklemesi de ayrı keyiftir onun :)

  @caner, wordpress kitabı gölcükteyken gelir dedim ama gelmedi caner aga, ben istanbul’a gidince peşimden gelecek ona yanıyorum :))

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.