Yeni canlı tv izleme siteniz: TV Port

İnternette kaliteli ve kesintisiz TV yayını izlemek oldukça zor çünkü canlı tv izleme sitelerinin çoğu belirli embed kodlarını kullanarak aynı veya benzer kaynaklardan yayın yapıyorlar. Bu durum ise dizilerin, maçların ve önemli olayların yayınlandığı zamanlarda sunucuların yavaş çalışmalarına veya hiç yanıt vermemelerien neden olabiliyor. Kendi yayın altyapısını kullanan TV Port ise bu gibi durumlarda kullanıcılarına kesintisiz ve sorunsuz biçimde online televizyon izleme imkanı sağlıyor.

TV Port diğer canlı tv izleme sitelerinden farklı olarak kullanıcılar arasında iletişim ve premium üyelik gibi ekstra özellikler de sunuyor. Örnek vermek gerekirse sevdiğiniz bir dizinin bölümünü kaçırmak istemiyorsanız o diziye abone olabiliyor ve hatırlatma talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu sayede diziyi saatinde ke kesintisiz olarak TVPort üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Yayın akışı bölümünden ise TV kanallarının en önemli programlarının saatlerini görebilir, incelemek istediğiniz programa veya diziye tıklayabilir, takip edebilirsiniz. Tüm programların saatini ve tarihini vermek yerine önemli olanları seçerek kullanıcıların istediği programlara kolayca
ulaşması sağlanmaktadır.

Sitede çok fazla sayıda kanal bulunmamasına rağmen, en çok izlenilen ulusal kanallar öne çıkarılmış durumda. Atv, Fox TV, Kanal D, Star TV gibi ulusal kanalların yanı sıra A Spor, NTV Spor ve TRT 3 kanallarından da spor yayınlarını takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. memet dedi ki:

    Güzel yayın tşkler donmadan tv izleyebiliyoruz en azından canlı kanald burasıda sizinse çok başarılısınız gerçekten

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.