Yeni dekorasyon fikirleri için: Moddadekor.com

Dekorasyon; yaşanılan mekanların kullanılabilir amaçlarına uygun olacak şekilde, en verimli, sanatsal ve estetik bir şekilde düzenlenmesi ve yenilenmesidir. Dekorasyon söz konusu olduğunda, eşyadan aksesuara, canlı ve cansız bitkiler ile yaşam alanlarınızı güzelleştirecek daha bir çok farklı fikri sizinle paylaşmak adına Moddadekor olarak hemen her konuda sizlerle beraberiz.

Yaşam biçiminizde eksik kalan konfor, estetik ve modernlik adına, hayatınızı kolaylaştıracak ve en doğru seçimleri yapabileceğiniz, bir fikir danışmanı olarak, yenilikçi ve akıcı görselleri sizler için araştırıp sergiliyoruz. Dekorasyonda fikir vermek adına öncelikli amacımız, yaratıcı tasarımlarla insanların kendine olan güvenlerini aşabilmek ve sonucunda farklılaştırabilmektir. Yani örneğin hemen her evde görmeye alıştığımız mavi duvar boyası yerine, neden mavi ve hatta içinde bir çok karışık renkler olan İthal bir duvar kağıdı olmasın. Yada boş beyaz bir tavan yerine, Muhteşem gece gökyüzü manzarası olan bir asma tavan tercih edilmesin? Sizler için yaşadığınız mekanın ruhunu özgürleştirecek fikirleri en sade, bazense en uçsuz tutarsız olarak burada paylaşıyoruz. Elbetteki herkesin tarzı, rengi, bakışı, hissi farklıdır. Bunların tümüne cevap verebilmek her ne kadar yetersiz olsa dahi, Mistik yada sembolik olarak, renklerin ve şekillerin kullanımıyla, her mekanda veya objede, içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarmada sizlere yardımcı ve kılavuz oluyoruz. Salonların  , oturma odalarının ve yatak odalarının perde seçimleri hakkında sunduğumuz eşsiz öneri fikirleri  inceleyebilir sizlerde bu konu hakkında derin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tasarımlara hayat veren dekorasyon biçimleri, insan hayatına renk katması ve doğaya bakış açısını doğru yönde değiştirerek, aynı zamanda ruhsal ve zihinsel olarak bir iç rahatlığına kavuşmasıdır. Bunu sağlamak amacı ile, kendinize yetemediğiniz anlarda belkide en modern ve en şık ortama sahip olmanın yanı sıra, düzen veremediğiniz ve yaşam biçiminizi ifade edemediğiniz zamanlarda, fikir danışma ihtiyacı muhakkak ki duyuyorsunuz.

Böyle zamanlarda topraktan tutun da, suya ve taşa kadar hemen her canlı yada cansız nesnede, Moddadekor ailesinden özgün fikirler edinebilirsiniz. Devamında mekanların ötesinde klasik, modern ve uçuk tarzların birde moda olduğu yaşam biçimlerinde, bu şekli  üzerinde yansıtan karakterlerin giyisi adına özgün fikirleri, modanın sıcak kalbi ile aynı zamanda bu sitede atıyor. En moda renklerde minimalist çizgileri barındıran giysilerin ve aksesuarların, size hangisinin daha çok yakışacağı hakkında da Moddadekor olarak fikir vermek adına daima gönüllüyüz. Yaşam biçiminizi güzelleştirmek adına, en yeni dekorasyon fikirleri siteniz Moddadekor olarak sizleri farklılığın en uçsuz noktasına ulaştırmak ve özgürleştirmek amacımızdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. Ahmet dedi ki:

    Gösterdiğiniz örnek fotoğrafta anladığım kadarıyla arka tarafa geçiş kısımında farklı bir seperatör kullanılmış . Şimdiye kadar hep cam tuğla ve hasır tarzı görüyordum bu , yapı marketler de olur mu İstanbul.

  2. Nermin dedi ki:

    Her tarafı mobilyalar kaplamaktansa benim tercihim az ürün ama doğru ürün seçimi olmalı. Özellikle salonlar için seçilen mobilyalarda çok uyumlu olacak aksesuarların da seçilmesi gerekiyor. Türkiye de pek aksesuara önem verilmiyor gibi.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir