Yeni Egonomik’ten merhaba!

Merhaba dostlar, merhaba kuşlar böcekler, merhaba çaktırmadan bu temanın entegrasyonu ile uğraştığım süre zarfınca gördüğüm ve fakat siteye eklemek nasip olmayan güzide içerikler. 5. senemizi geride bıraktığımız şu günlerde kabuk değiştirip yolumuza taze kanla devam ediyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Evet yeni temamızla birlikte yeni bir vizyon ile ilerleyeceğiz. Site yine bildiğiniz, sevdiğiniz samimi çizgisini koruyacak, Egonomik olacak yani. Bunun yanında ilgi alanı genişleyecek, farklı seslere daha fazla yer verecek. Çok seslilik bir yerde artık zorunluluk haline geldiği için böyle bir karara vardık diyebilirim.

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir derler, ayrıca zor kabullenilen bir şey olduğunu da biliyoruz. Alışkanlıklarıdan bir anda vazgeçmek kolay iş değil neticede. Ama umuyorum ki bu olay ilerleyen zamanlarda hepimiz için olumlu sonuçlar doğuracak.

Gelecek planları arasında öncelikle logoyu adam akıllı bir hale büründürmek var. Coni Bravo amcamız, Cüneyt Abi’mizin ardından 5 senelik görevini tamamladı ve emekliye ayrıldı. Sitenin, en azından görünüm olarak daha ciddi bir havaya bürünmesi adına bu gerekliydi. Şu anda ise görüldüğü yerde “Aha Egonomik” denilecek bir simge, logo, maskot üzerinde çalışıyoruz, yani sitenin tepesinde gördüğünüz kahve fincanlı logoyu ve faviconu geçici bir süre için kullanacağız. Bunun yanında tema da son halini almış değil, bir an önce yayına almak için biraz acele ettik ve fakat sistem üzerinde geliştirmeye devam edecek, kısmetse kervanı yine yolda düzeceğiz.

Bu yeniliğin cümlemiz için hayırlı olmasını diliyor, olumlu, olumsuz her türlü görüş, önerilerinizi ve ayrıca karşılaşabileceğiniz olası hatalarla ilgili geri bildirimlerinizi heyecanla bekliyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

48 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir