Yeni nesil matbaa: Kendi Matbaam

Gün geçmiyor ki yeni bir proje başlangıcı haberi almayalım. İnternet ekosisteminin her geçen gün büyümesi ve günlük yaşantımızın bir parçası haline gelmesi ile birlikte internet projeleri de hızla büyümeye ve mevcutların aralarına yenileri eklenmeye devam ediyor.

Bugün sizlere sözünü edeceğimiz site de bunlardan birisi. İnternet sitesi üzerinden matbaa siparişleri almak üzere kurulan sitenin adı Kendi matbaam. Tüm Türkiye genelinden ve ayrıca Kıbrıs’tan gelen siparişleri kabul eden kendimatbaam.com, İstanbul il sınırları içerisinden gelen siparişleri ertesi gün, Kıbrıs siparişlerini ise 3 gün içerisinde teslim ediyor. Bu matbaanın en büyük özelliği tamamiyle internet tabanlı bir sistem olması, böylelikle maliyeti minimuma indirerek fiyatlarını diğer matbaalara oranla çok daha uygun tutuyor.

kend-matbaam-screenshot

Kendi matbaam üzerinden gerçekleştireceğiniz siparişlerde isterseniz kendi tasarımlarınızı gönderip bastırabilir, isterseniz aklınızdaki tasarımı firmaya yaptırabilirsiniz. Kendi matbaam Broşür tasarımlarında isteyenlere broşür kapağının provasını göndermektedir. Diğer ürünlerde ise provayı PDF olarak gönderiyorlar. Ayrıca internet üzerinden sipariş alan firmanın fogra sertifikası bulunuyor. Bu sertifika matbaa sektöründe, üretimde doğru baskı teknikleri kullanıldığının ve işinin ehli bir firma olduğunun bir göstergesi. Ayrıca Kendi Matbaam ekibinin ve Marmara Üniversitesinden Prof.Dr. Efe N. GENÇOĞLU’nun hazırladığı bir çok eğitici makaleyi internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Projeyi gerçekleştiren şirket ise bu alanda 1942 yılından bu yana 12.000 metrekare alanda yurtiçi ve yurtdışından birçok prestijli müşteriye hizmet veren Uniprint. Sektörün öncü firmaları arasında yer alan Uniprint Fogra, ISO9001, FSC ve TUVNORD standartlarına / sertifikalarına sahip.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir