Yeni Slogan: Ananın Oyunları

Oyun AnaWeb tabanlı flash oyunlar her zaman popülerliğini korudu. Oyun meraklıları tarafından tercih edilen site sayısı gün geçtikçe artıyor ve bu noktada sitelerin organik görünürlükleri ön plana çıkıyor. Yüksek ziyaretçi sayısına sahip oyun siteleri rekabeti arttırmak için birbiriyle yarışırken, yeni siteler ise bütçe sınırlarını zorlayarak yatırım yapıyor.

SEO görünürlüğü her geçen gün yükselen Oyunana.com her yaştan oyunculara hitap eden güvenilir ve komik bir slogana sahip oyun platformlarından biri. Oyuncuların karşısına “Ananın Oyunları” sloganıyla çıkıyor. Oyun severlere park etme oyunları, yarış oyunları gibi bir çok farklı oyunu sunuyor.

Oyunana

Geniş bir yaş aralığına hitap eden internet tabanlı oyun sitelerinde sosyal paylaşım oranı yükseliyor. Oyuncular sevdikleri oyunları sosyal profillerinde paylaşmaktan çekinmiyor ve arkadaşlarını davet ediyor. 2 kişilik oyunların sayısının artması, arkadaş arkadaşa oynamanın heyecanını arttıyor.

Oyunana

Özellikle son zamanlarda tercih edilen park etme oyunları, aynı zamanda Oyunana.com üzerindeki en fazla sosyal görünürlüğe sahip oyunlar arasında yer alıyor. Macera, aksiyon veya akıl oyunları gibi bir çok oyun ile boş vaktini değerlendirmek isteyen oyuncular, http://www.oyunana.com/ ‘u +1 yapmalı ve favorilerine eklemeyi unutmamalı.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. Ayça dedi ki:

  böyle slogan mı olur ya :) park etme oyunları eğlenceli.

 2. Şüpheli dedi ki:

  Şu tanıtım yazıları kaça alıyorsun bir bilsem. :)

 3. burakco dedi ki:

  yazıda kullandığın grafikleri nereden aldın öğrenebilir miyim?

 4. oCeaN dedi ki:

  Ananın oyunları güzel sloganmış :D

 5. oyuncu dedi ki:

  slogan süpermiş ya :))) ananın oyunları biraz argoya kaçıyor ama slogan güzel…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.