Yenilenen Tamindir.com’un 10. yaşını kutlarım

tamindir-egonomik-hediye
Bulduğum her fırsatta gönül rahatlığıyla dile getirmişimdir, genç ve dinamik kadrosuyla Türkiye’nin en büyük yazılım indirme sitelerinden biri olan Tamindir.com işini gerçekten çok iyi yapıyor. Kullanıcı odaklı yaklaşımları bir tarafa, biz blog yazarlarının ve sosyal medya kullanıcılarının dilinden de anlıyorlar. Çeşitli vesilelerle bu ekipten bazı arkadaşlarla tanışma ve çalışma fırsatı buldum, yani sahip oldukları enerjinin nereden geldiğini az çok biliyorum diyebilirim.

Geçtiğimiz günlerde 10. yaşını kutlayan Tamindir bir çok blog yazarı gibi bana da yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz hediyeleri gönderdi. Yeni yaşlarıyla birlikte logolarını ve ana renklerini modern, çağa uygun biçimde değiştirmişler. Yeni logonun tam olarak neleri sembolize ettiğini bilmiyorum ancak eskisine kıyasla göze daha hoş geldiğini söyleyebilirim. Kendilerine uğur getirmesini ve hayırlı olmasını diliyorum.

Son olarak, benden duymuş olmayın ama hediyeleri beğendiyseniz Tamindir tam 200 kişiye daha bu setten göndermeyi planlıyor. Konuyla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için şu yazıya bir göz atmak isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. Mahmut Yaşar dedi ki:

  Yalnız yeni logo chrome esintileri taşıyor biraz :)

 2. kralizasyon dedi ki:

  Bi tane fazla kupa altı göndermişler :D

 3. gunayc dedi ki:

  Tam indir iyi güzel yazıyor da son 2 senede benim için bittiler. Bi ara yandex ile anlaşma yapıp tüm programlarda yandex tool bar’ı zorla kurdurttuktan (nasıl bi kelimeyse) sonra linkini görsem de tıklamıyorum. Gezginler 1 numara :) (Gezginler’in sahibi değilim)

 4. ahmettatar dedi ki:

  Hafız şimdi sadece 200 kişiye göndereceklerse aşağı yukarı 500 adet yaptırmışlar demek ki bu da çok az.. Simfer markası 3 ayda bir defter, ajanda, anahtarlık falan yaptırıyor ben hiç birşey söylemeden 10 tane 10 tane getiriyor hepsinden.. Bende müşterilere eşe dosta veriyorum sonra yenisini getiriyor.. Regal de aynı.. Promosyon ürün ne kadar çok dağıtılsa marka popülerliği o kadar artar 200 tane az olmuş bence daha fazla dağıtmalılar yani..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir