Yetenek programına brutal vokal ile katılan genç kız

Videonun Zapkolik’teki başlığında olay “Böğürerek Şarkı Söyleyen Kız” şeklinde ifade edilmiş, ben biraz daha açıklayıcı olmayı tercih ettim. Ha birisi çıkıp yekten “Brutal vokal nedir?” diye sorsa ben de “Böğürme” diye cevap veririm orası ayrı. Bu tarz şeyleri dinleyen arkadaşlarla da sıkça tartıştığım bir konudur bu. Az buçuk müzikten ve –affınıza sığınarak– estetikten anlayan biri olarak bu gürültünün kafası rahat, sorunsuz kimseler tarafından tahammül edilebilecek bir şey olduğuna inanmıyorum. Elbette kimse benimle aynı fikirde olmak zorunda değil, dinleyenleri var, “müzik” olarak ifade edenler var. Yine dinlesinler, yine müzik desinler ancak Allah rızası için bunu az ötede yapsınlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. EyyuBi dedi ki:

  01:30 da konusan jurinin arkasindaki bayanin saskinligi hala uzerinde :)

 2. fatih dedi ki:

  her zaman dediğim gibi eğer rap müzik ile mamını mimini (sevinç ifadesi olmadığı sürece hehehe) katıla biliyorsa brutal (brutual demedim bak burdan daha açık oluyormuş) olarakta katılınabilinmesi gerekir. haa bu kız güzelmi söylüyor bence hayır ama sonuçta taktir ettim…

  • Caner Öncel dedi ki:

   Brutal vokalin karşılığı rap müzik değil Fatih, sen orda bir mantık hatası yapıyorsun. Yarışmaya isteyen istediği biçimde katılsın ondan bahsetmiyorum.

 3. Bünyamin AKÇAY dedi ki:

  Ona kalırsa bu da müzik(miş) :D La get!

  • serap dedi ki:

   ohaa kadının sesi güzel ama farklı (: ayrıca brutal vokal’i de severim kızda da yetenek var (: kimsenin harcı değil böyle şeyler.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir