Yüksek müşteri memnuniyeti ile online alışverişin en keyifli hali: TakaTuka.com

Kurulduğu ilk yılda, yurtdışında büyük beğeni ile kullanılan Crocs ve Stride Rite markalarının, Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olarak tüketicilerine ulaşan TakaTuka.com, sektörde sağladığı güven ve müşteri memnuniyetiyle bünyesine Merrell, Harley Davidson, Lafuma, CAT, Sperry Top-Sider, Lumberjack, New Balance, Birkenstock gibi dünyaca tanınmış ayakkabı markalarını da ekleyerek, çok kısa bir sürede 60’dan fazla ayakkabı markasını müşterilerine sunmaya başladı.

İlk kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyetine odaklanan TakaTuka.com, müşterilerin sadece telefonda iletişim kurma zorunluluğunu ortadan kaldırarak, ziyaretçilerin web sitesinde yer alan “Online Chat” sistemiyle, sorularını anında yanıtlıyor. İşitme ve konuşma engelli vatandaşlarımız için de büyük avantaj sağlayan sistem; TakaTuka.com’da yer alan “Canlı Destek” butonuna tıklanarak aktif hale geliyor. Ziyaretçilerin mesai saatleri içerisinde yararlanabileceği sistem sayesinde müşteriler, merak ettiği ürün, numara, renk, ödeme, teslimat ve iade gibi pek çok konuya yazılı sohbet formatıyla canlı olarak cevap alabiliyor.

Ayrıca aradığı ürünü bulamayan ya da karar veremeyen ziyaretçiler için de hizmet sunan “Canlı Destek” hattı, ziyaretçinin geçirdiği süre ve tık sayısına göre farklı kombinasyonlarla otomatik aktif hale gelerek, kişisel satış danışmanı olarak da hizmet veriyor.

takatuka-one-cikan-markalar

Ziyaret için üyeliğin zorunlu tutulmadığı Takatuka.com, 2 yıllık kısa geçmişine rağmen üye sayısını her geçen gün arttırarak, 70 bin aktif üyeye ulaştı. En iyi hizmeti, sorunsuz şekilde sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla, müşteri odaklı hizmet anlayışını her süreçte ön planda tutan TakaTuka.com, ücretsiz kargo, birçok markada aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade ve değişim garantisini tüketicilerine sunuyor. Online alışverişte güvenlik önlemlerinin gerekliliğinin bilicinde olan ve müşteri güvenliğini ön planda tutan TakaTuka.com, müşterilerinin güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi için teknolojik alt yapısını gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilemeye devam ediyor.

Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir