Yüksek temponuza eşlik edecek Nike Zoom serisi ile tanışın

Spor ayakkabı alanında, ortaya koyduğu kaliteli ürünlerle en çok tercih edilen marka olan Nike, yeni sezon koleksiyonları ile heyecanlandırıyor. 60’lardan bu yana spor giyimin öncü markası olmayı başarmış Nike’ın yeni sezon koleksiyonları içinde en iddialı olanlardan biri ise Zoom serisi. Spor giyimde, futbol, basketbol, voleybol, atletizm gibi alanlarda herkese hitap eden ürünler sunan Nike’ın Zoom serisi, özel geliştirilmiş teknolojisi ile sporda sınırları zorlayanlara hitap ediyor. Zoom Air konsepti ile üretilen ayakkabılar, ayak konforu için en ideal, en ergonomik ortamı sağlarken aynı zamanda maksimum performans için geliştirildi. Geniş model ve renk seçenekleri ile herkese hitap eden Nike Zoom serisi, yüksek temponuza eşlik edecek.

Nike Zoom ayakkabılar hangi spor dalları için uygun?

Spor giyimin öncüsü Nike’ın son koleksiyonları içinde yer alan Zoom serisi, özel bir teknoloji içeriyor. Ayakların topuk ve ön kısmında, tabanı diğer ayakkabılardan farklı olan bu model egzersizler için özel tasarlandı. İçerdiği destek katmanları ile sporda en iyi verimi almanızı sağlayan ve ergonomik açıdan üstün bir konsept sunan Zoom, zıplama, koşma gibi tekrar hareketlerinde ayağın sabit yapısını korur ve bu da ciddi bir rahatlık sağlar. Zoom serisi ayakkabılarına baktığımızda istasyon çalışması yapanlar ve yüksek tempolu tüm sporlar için tercih edilebilir. Zoom Air yastıklama teknolojisi içeren modeller erkek, kadın için geliştirilmiş modellerin yanı sıra unisex seçeneklerle de geliyor.

Senin rengin, senin tarzın

Zoom serisi, gelişmiş taban teknolojisinin yanı sıra aynı zamanda tasarımıyla da göz alıcı ürünler içeriyor. Nike’ın klasik ayakkabı tasarım konseptini taşıyan modeller, içerdikleri detaylarla zamanın çok ötesinde. Erkek koşu ayakkabısı ya da kadın koşu ayakkabısının yanı sıra, golf ayakkabısı ve basketbol ayakkabısı gibi alternatiflerin de yer aldığı seride tasarım ve renk seçenekleri oldukça geniş. HIIT dersi, toprak kort tenis ya da diğer spor alanlarına hitap eden modellerin bulunduğu Nike Zoom serisi her anlamda size hitap edecek. Siyah ve beyaz gibi klasik renk tonlarına ek olarak ara renk formlarında da birçok modelin yer aldığı Nike Zoom koleksiyon ayakkabıları, sadece sporda değil günlük yaşamda da tercih edilebilecek seçenekler sunuyor.

Kadınlar, erkekler ve çocuklar için en iyi spor ayakkabı modellerini içeren Zoom seçeneklerini Nike yetkili satıcısı Barçın üzerinden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Online alışveriş ayrıcalığı, indirim fırsatları ve kampanyalarla Nike Zoom serisinde en avantajlı teklifler sizi Barçın dünyasında bekliyor. Taban teknolojisi ile en iddialı spor ayakkabıları içinde yer alan Zoom seçeneklerini keşfedin, hem teknolojisi hem de tarzıyla size hitap edecek modelleri bulun.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir